Főoldal » Meccsek » 2023. október 29. » Atlético Madrid II - Mérida AD

Atlético Madrid II - Mérida AD 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 28-án is volt Mérida AD - Atlético Madrid II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2023. október 29. 20:00
Helyszín: Miniestadio Cerro del Espino (Majadahonda)

Bonaque ('54, 0-1), Álex Calatrava ('86, 1-1)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot.

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Mérida AD utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Mérida AD győzelem
Az elmúlt fél évben az Atlético Madrid II háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mérida AD egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Madrid II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Madrid II 2 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mérida AD pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Atlético Madrid II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Madrid II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az AD Ceuta. A Mérida AD gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Algeciras. A Mérida AD csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Madrid II 1940., Mérida AD 1731. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Mérida AD jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Madrid II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.