Főoldal » Meccsek » 2023. december 2. » Atlético Madrid II - Granada II

Atlético Madrid II - Granada II 3:2 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 24-én is volt Granada II - Atlético Madrid II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2023. december 2. 16:00
Helyszín: Miniestadio Cerro del Espino (Majadahonda)

Adrián Nino ('23, 1-0), Marco Moreno ('45+1, 2-0), Nico van Rijn ('65, 2-1), Philip Osei ('79, 2-2), Assane Ndiaye ('85, 3-2)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Granada II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Granada II győzelem
Az elmúlt fél évben az Atlético Madrid II egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Granada II egyszer sem nyert idegenben és ötször kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Madrid II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Madrid II 2 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Granada II pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Atlético Madrid II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Madrid II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az AD Ceuta, a Huelva vagy a Córdoba. A Granada II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Antequera, az AD Ceuta vagy a San Fernando. Az Atlético Madrid II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Madrid II 1944., Granada II 1635. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Granada II jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus az Atlético Madrid II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.