Főoldal » Meccsek » 2016. szeptember 11. » Atlético Baleares - Gava

Atlético Baleares - Gava 2:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. január 29-én is volt Gava - Atlético Baleares mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2016. szeptember 11. 11:00

Sascha ('7, 0-1), Kike López ('38, 1-1), Nico Kata ('75, 1-2), Rubén Jurado ('79, 2-2)

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereség

Inkább Gava győzelem
Az elmúlt fél évben az Atlético Baleares egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Gava egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. A statisztika alapján az Atlético Baleares sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Baleares 3 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Gava pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Tehát az Atlético Baleares jobban szerepelt.

Atlético Baleares 1337., Gava 2572. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Baleares jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Baleares csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.