Főoldal » Meccsek » 2016. szeptember 11. » Alcoyano - Barcelona II

Alcoyano - Barcelona II 3:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. február 25-én is volt Barcelona II - Alcoyano mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2016. szeptember 11. 18:00

Jony Níguez ('18, 1-0), Jony Níguez ('52, 2-0), Fran Miranda ('78, öngól, 2-1), Jeremy Guillemenot ('84, 2-2), Gato ('86, 3-2)

• A Barcelona II utolsó négy mérkőzésén mindig legalább négy gól esett.

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Barcelona II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelem

Inkább Barcelona II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Barcelona II csapatának kedvez (4:3).
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Alcoyano stadionjában, a gólarány 3:3, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben az Alcoyano egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Barcelona II kétszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Barcelona II az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alcoyano 4 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Barcelona II pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Alcoyano jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Cornella, a Valencia II vagy az Espanyol II. A Barcelona II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Hércules, a Cornella vagy a Huracán Valencia. A Barcelona II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Alcoyano 979., Barcelona II 484. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Barcelona II jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Barcelona II nyeri ezt a találkozót.