Főoldal » Meccsek » 2016. október 23. » Athletic Bilbao II - Mensajero

Athletic Bilbao II - Mensajero 1:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. március 12-én is volt Mensajero - Athletic Bilbao II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2016. október 23. 11:00

Yeray Pérez ('6, 0-1), Jurgi Oteo ('26, 1-1)

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Mensajero utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Mensajero győzelem
Az elmúlt fél évben az Athletic Bilbao II kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mensajero egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Athletic Bilbao II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Athletic Bilbao II 2 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mensajero pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Athletic Bilbao II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Athletic Bilbao II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Barakaldo, a Leganés vagy az Alavés. A Mensajero gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Socuéllamos, a Leioa vagy a Rayo Majadahonda. Az Athletic Bilbao II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Athletic Bilbao II 1305., Mensajero 2113. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Athletic Bilbao II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Athletic Bilbao II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.