Főoldal » Meccsek » 2016. október 22. » Arenas de Getxo - UD Logronés

Arenas de Getxo - UD Logronés 1:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. február 29-én is volt Arenas de Getxo - UD Logronés mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2016. október 22. 17:00

Pablo Espina ('16, 0-1), Nacho Matador ('88, 1-1), Adrián León ('90, 1-2)

Arenas de Getxo utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelem

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább UD Logronés győzelem
Az elmúlt fél évben az Arenas de Getxo háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Logronés egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Arenas de Getxo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Arenas de Getxo 4 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Logronés pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Arenas de Getxo jobban szerepelt.

Arenas de Getxo 1436., UD Logronés 1015. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Arenas de Getxo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.