Főoldal » Meccsek » 2016. december 11. » Arandina - Pontevedra

Arandina - Pontevedra 0:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. május 6-án is volt Pontevedra - Arandina mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2016. december 11. 16:00

Mario Barco ('45, 0-1), Javi Bonilla ('63, 0-2)

Korábbi Arandina - Pontevedra mérkőzések:

Arandina győzelem

Pontevedra győzelem

2016. márc. 13. 0:1 (1:0)
2015. okt. 25. 2:3 (0:2)

Arandina utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Pontevedra utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Pontevedra győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Pontevedra csapatának kedvez (4:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Arandina stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Pontevedra csapatának kedvez (3:2).
Az elmúlt fél évben az Arandina háromszor nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Pontevedra egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Arandina sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Arandina 4 győzelmet és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Pontevedra pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Arandina jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Arandina olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Burgos. A Pontevedra pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Tudelano. A Pontevedra erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Arandina olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Palencia, a Real Valladolid II vagy a Tudelano. A Pontevedra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Valladolid II, a Celta Vigo II vagy a Leonesa. A Pontevedra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Arandina 2260., Pontevedra 1350. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Pontevedra jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Pontevedra nyeri ezt a találkozót.