Főoldal » Meccsek » 2016. március 13. » Pontevedra - Arandina

Pontevedra - Arandina 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. május 6-án is volt Pontevedra - Arandina mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 29. forduló - 2016. március 13. 16:00

Campillo ('40, 1-0)

Korábbi Pontevedra - Arandina mérkőzések:

Pontevedra győzelem

2015. okt. 25. 3:2 (0:2)

Arandina győzelem

Pontevedra utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Arandina utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Arandina győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Pontevedra csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a Pontevedra egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arandina kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Arandina az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Pontevedra 5 győzelmet, 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arandina pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Pontevedra jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Pontevedra olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Leonesa, a Coruxo vagy az Izarra. Az Arandina pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UD Logronés, a Sporting Gijón II vagy a Compostela. A Pontevedra erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Pontevedra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Racing Ferrol vagy az UD Logronés. Az Arandina gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Somozas, az Izarra. A Pontevedra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Pontevedra 1350., Arandina 2260. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Pontevedra jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Pontevedra csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.