Főoldal » Meccsek » 2016. december 4. » Pontevedra - Boiro

Pontevedra - Boiro 4:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. április 30-án is volt Boiro - Pontevedra mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2016. december 4. 16:00

Javi Bonilla ('49, 1-0), Mario Barco ('61, 2-0), Alex ('89, 3-0), Abel ('89, 4-0)

Pontevedra utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Boiro utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Boiro győzelem
Az elmúlt fél évben a Pontevedra hétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Boiro egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Pontevedra sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Pontevedra 8 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Boiro pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Pontevedra jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Pontevedra olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Ponferradina, a Racing Ferrol. A Boiro pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Valladolid II vagy a Mutilvera. A Pontevedra erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Pontevedra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Valladolid. A Boiro gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Palencia. A Pontevedra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Pontevedra 1350., Boiro 2825. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Pontevedra jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Pontevedra csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.