Főoldal » Meccsek » 2019. november 1. » Amorebieta - Unionistas de Salamanca

Amorebieta - Unionistas de Salamanca 1:3 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2019. november 1. 17:00
Helyszín: Campo Municipal de Urritxe (Amorebieta-Echano)

Javi Navas ('30, 0-1), David Grande ('57, 0-2), Amorrortu ('77, 1-2), David Grande ('90+1, 1-3)

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlen

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Unionistas de Salamanca győzelem
Az elmúlt fél évben az Amorebieta háromszor nyert hazai pályán és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unionistas de Salamanca egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Amorebieta sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Amorebieta 3 győzelmet és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unionistas de Salamanca pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Amorebieta jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Amorebieta olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Salamanca CF UDS, a Leioa vagy a Real Unión. Az Unionistas de Salamanca gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a CD Alavés II, a Salamanca CF UDS vagy az Osasuna II. Az Amorebieta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Amorebieta 1378., Unionistas de Salamanca 2760. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Amorebieta jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Amorebieta csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.