Főoldal » Meccsek » 2019. november 3. » Calahorra - CD Alavés II

Calahorra - CD Alavés II 1:1 (1:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2019. november 3. 17:00
Helyszín: Estadio La Planilla (Calahorra)

Paulino ('14, 0-1), Jorge Fernández ('27, 11-esből, 1-1)

Calahorra utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

CD Alavés II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább CD Alavés II győzelem
Az elmúlt fél évben a Calahorra kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a CD Alavés II egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Calahorra sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Calahorra 3 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a CD Alavés II pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Calahorra jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Calahorra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Burgos vagy a Zaragoza. A CD Alavés II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Valladolid II, a Guijuelo. A Calahorra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Calahorra 2530., CD Alavés II 4723. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Calahorra jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Calahorra csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.