Főoldal » Meccsek » 2019. november 2. » Real Valladolid II - Haro Deportivo

Real Valladolid II - Haro Deportivo 1:1 (1:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2019. november 2. 15:45
Helyszín: Campo 1 Anexos del José Zorrilla hierba natural (Valladolid)

Miguel De La Fuente ('8, 1-0), Armando ('40, 1-1)

Real Valladolid II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Haro Deportivo utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Haro Deportivo győzelem
Az elmúlt fél évben a Real Valladolid II ötször nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Haro Deportivo kétszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Real Valladolid II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Valladolid II 5 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Haro Deportivo pedig idegenben kétszer nyert és háromszor kapott ki. Tehát a Real Valladolid II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Valladolid II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barakaldo, a Real Sociedad II vagy a Leioa. A Haro Deportivo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UD Logronés, az Izarra vagy a Varea. A Real Valladolid II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Real Valladolid II 1458., Haro Deportivo 3940. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Valladolid II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Valladolid II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.