Főoldal » Meccsek » 2019. április 7. » Almería II - Atletico Sanluqueno

Almería II - Atletico Sanluqueno 1:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2019. április 7. 11:30
Helyszín: Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almería)

Almería II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereség

Inkább Atletico Sanluqueno győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Atletico Sanluqueno csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben az Almería II egyszer sem nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atletico Sanluqueno egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atletico Sanluqueno az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Almería II 2 győzelmet, 4 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atletico Sanluqueno pedig idegenben egyszer nyert, ötször játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Almería II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Almería II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az El Ejido. Az Atletico Sanluqueno pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az El Ejido. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Az elmúlt egy évben az Almería II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Jumilla, a Sevilla Atlético vagy a Melilla. Az Atletico Sanluqueno gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Malagueno, a Badajoz vagy a Jumilla. Az Almería II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Almería II 2834., Atletico Sanluqueno 2122. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atletico Sanluqueno jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.