Főoldal » Meccsek » 2019. március 17. » Atlético Malagueno - Almería II

Atlético Malagueno - Almería II 2:0 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 29. forduló - 2019. március 17. 17:30
Helyszín: Ciudad Deportiva de la Federación Malagueña de Fútbol (Málaga)

David Grande ('21, 1-0), Sanchidrian ('73, 2-0)

44%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Atlético Malagueno győzelem:
25 tipp (65%)
7 tipp (18%)
Almería II győzelem:
6 tipp (15%)

Atlético Malagueno utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Almería II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Inkább Almería II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Almería II csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Atlético Malagueno egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Almería II egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Almería II az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Malagueno 1 győzelmet, 3 döntetlent és 7 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Almería II pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és tízszer kapott ki. Tehát az Atlético Malagueno jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Malagueno olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Don Benito, a Granada II vagy a Melilla. Az Almería II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Don Benito, az UD Ibiza vagy az Atletico Sanluqueno. Az Atlético Malagueno csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Malagueno 3494., Almería II 2813. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Almería II jobb csapatnak tűnik.