Főoldal » Meccsek » 2019. április 7. » Don Benito - UD Ibiza

Don Benito - UD Ibiza 2:2 (0:2)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2019. április 7. 12:00
Helyszín: Estadio Vicente Sanz (Don Benito)

Sergio Cirio ('5, 0-1), Sergio Cirio ('19, 0-2), Mario Gómez ('63, 1-2), Abraham Pozo ('64, 2-2)

52%

• Volt, hogy az UD Ibiza két góllal is vezetett, de végül a Don Benito kiegyenlített.

Don Benito győzelem:
14 tipp (40%)
13 tipp (37%)
UD Ibiza győzelem:
8 tipp (22%)

Don Benito utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább UD Ibiza győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Don Benito csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Don Benito egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Ibiza egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Don Benito 1 győzelmet, 6 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Ibiza pedig idegenben háromszor nyert, ötször játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez alapján az UD Ibiza szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Don Benito olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Almería II. Az UD Ibiza pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Granada II. Az UD Ibiza erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Don Benito olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Badajoz, az El Ejido vagy a Sevilla Atlético. Az UD Ibiza gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Badajoz, a San Fernando vagy a Marbella. Az UD Ibiza csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Don Benito 3246., UD Ibiza 2873. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Ibiza jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az UD Ibiza nyeri ezt a találkozót.