Főoldal » Meccsek » 2016. augusztus 28. » Espanyol II - Valencia II

Espanyol II - Valencia II 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. május 1-jén is volt Valencia II - Espanyol II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 2. forduló - 2016. augusztus 28. 18:00

Espanyol II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Valencia II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Inkább Valencia II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Valencia II csapatának kedvez (2:1).
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Espanyol II stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Espanyol II 3 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Valencia II pedig idegenben kétszer nyert és háromszor kapott ki. Tehát az Espanyol II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Espanyol II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Olímpic de Xativa, a Pobla Mafumet. A Valencia II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barcelona II vagy a Sabadell. A Valencia II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Espanyol II 1820., Valencia II 1423. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Valencia II jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Valencia II nyeri ezt a találkozót.