Főoldal » Meccsek » 2020. december 13. » Alcoyano - Atzeneta

Alcoyano - Atzeneta 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 14-én is volt Atzeneta - Alcoyano mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2020. december 13. 12:00
Helyszín: Campo Municipal El Collao (Alcoi)

Raúl González ('18, 1-0)

Alcoyano győzelem:
34 tipp (89%)
4 tipp (10%)
Atzeneta győzelem:

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Inkább Atzeneta győzelem
Az elmúlt fél évben az Alcoyano egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atzeneta egyszer sem nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Alcoyano sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alcoyano 1 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atzeneta pedig idegenben háromszor kapott ki. Tehát az Alcoyano jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az UD Ibiza. Az Atzeneta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az UD Ibiza. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Alcoyano 1145., Atzeneta 9182. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus az Alcoyano csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.