Főoldal » Meccsek » 2021. november 6. » Albacete - Linares Deportivo

Albacete - Linares Deportivo 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. február 6-án is volt Linares Deportivo - Albacete mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2021. november 6. 19:00
Helyszín: Estadio Carlos Belmonte (Albacete)

Rubén Martínez ('59, 1-0)

Albacete győzelem:
37 tipp (90%)
3 tipp (7%)
Linares Deportivo győzelem:

Albacete utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Linares Deportivo utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Linares Deportivo győzelem
Az elmúlt fél évben az Albacete hatszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Linares Deportivo egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Albacete sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Albacete 4 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Linares Deportivo pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Albacete jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Albacete olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Madrid II, a Rayo Majadahonda vagy a San Fernando. A Linares Deportivo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Córdoba, az Atletico Sanluqueno vagy a Socuéllamos. Az Albacete erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Albacete olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Fuenlabrada. A Linares Deportivo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a FC Andorra. Az Albacete csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Albacete 592., Linares Deportivo 2086. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Albacete jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Albacete csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.