Főoldal » Meccsek » 2020. augusztus 24. » Al Ittifaq - Al Raed

Al Ittifaq - Al Raed 4:0 (3:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 2-án is lesz Al Raed - Al Ittifaq mérkőzés!

Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzés, 27. forduló - 2020. augusztus 24. 17:45
Helyszín: Prince Mohamed bin Fahd Stadium (Ad Dammām)

Abdullah Al Salem ('7, 1-0), Souleymane Doukara ('13, 2-0), Filip Kiss ('45+3, 11-esből, 3-0), Hazzaa Al Hazzaa ('90+5, 4-0)

• Sultan Farhan az egyetlen a mezőnyből, aki hat Al Ittifaq - Al Raed mérkőzésen is szerepelt.

Al Ittifaq utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Al Raed utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Al Raed győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Al Ittifaq csapatának kedvez (8:5).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Al Ittifaq stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Al Ittifaq csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben az Al Ittifaq egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al Raed egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. A statisztika alapján az Al Ittifaq sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al Ittifaq 3 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al Raed pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Al Ittifaq jobban szerepelt.

Al Ittifaq 1683., Al Raed 1958. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al Ittifaq jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Al Ittifaq csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.