Főoldal » Meccsek » 2020. augusztus 25. » Al-Nassr - Al Adalh

Al-Nassr - Al Adalh 6:1 (5:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 4-én is volt Al Adalh - Al-Nassr mérkőzés!

Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzés, 27. forduló - 2020. augusztus 25. 19:50
Helyszín: King Fahd International Stadium (Ar-Riyāḍ)

Charles Andriamasinoro ('13, 0-1), Abderrazak Hamdallah ('14, 1-1), Giuliano ('17, 2-1), Ahmed Musa ('28, 3-1), Giuliano ('43, 4-1), Abderrazak Hamdallah ('45+4, 5-1), Abdulaziz Al-Dosari ('90+2, 6-1)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.

Al-Nassr utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Al Adalh utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Al Adalh győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Al-Nassr csapatának kedvez (4:0).

Az elmúlt fél évben az Al-Nassr egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al Adalh egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Al Adalh az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al-Nassr 2 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al Adalh pedig idegenben kétszer nyert és egyszer kapott ki. Ez alapján az Al Adalh szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az Al-Nassr olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al Raed vagy az Al Wehda. Az Al Adalh pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al Fateh vagy az Al Hazm. Az Al-Nassr erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Al-Nassr olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Al-Hilal. Az Al Adalh gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Al-Shabab Riyadh. Az Al-Nassr csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Al-Nassr 1098., Al Adalh 3493. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al-Nassr jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Al-Nassr csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.