Főoldal » Meccsek » 2019. január 29. » Al Raed - Al Ittifaq

Al Raed - Al Ittifaq 1:2 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 2-án is lesz Al Raed - Al Ittifaq mérkőzés!

Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzés, 17. forduló - 2019. január 29. 16:25
Helyszín: Prince Abdullah bin Abdul Aziz Stadium (King Abdullah Sport City Stadium)

Cristian Guanca ('9, 0-1), Cristian Guanca ('45+1, 0-2), Mohammed Al Amri ('90+2, 1-2)

46%

• Az Al Ittifaq már nyolc mérkőzés óta veretlen, utoljára 2018. december 6-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Qadisiya Khubar verte őket).

Al Raed utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Al Ittifaq utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereség

Inkább Al Ittifaq győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Al Ittifaq csapatának kedvez (4:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Al Raed stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Al Ittifaq csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben az Al Raed háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al Ittifaq egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Al Raed sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al Raed 2 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al Ittifaq pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Al Raed jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Al Raed olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al Taawoun. Az Al Ittifaq pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al Qaisoma. Az Al Raed erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Al Raed olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Al Fateh vagy az Al-Hilal. Az Al Ittifaq gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Qadisiya Khubar, az Al Faisaly. Az Al Raed csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Al Raed 2239., Al Ittifaq 1755. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al Ittifaq jobb csapatnak tűnik.