Szlovén focisták listája
Szlovén játékosok ABC sorrendben
Patrik Mesaric
(Radomlje)
(Radomlje)
Patrik Pivko
(NS Drava)
(NS Drava)
Patrik Poljsak
(Primorje)
(Primorje)
Patrik Posavac
(Koper)
(Koper)
Patrik Raduha
(Beltinci)
(Beltinci)
Patrik Simcic
(Brda)
(Brda)
Patrik Stajcer
(Brezice)
(Brezice)
Patrik Tribuson
(Brda)
(Brda)
Pavel Vizintin
(Rudar Velenje)
(Rudar Velenje)
Petar Stojanovic
(Sampdoria)
(Sampdoria)
Peter Ceferin
(Brinje Grosuplje)
(Brinje Grosuplje)
Peter Dimitrovski
(NK Krka)
(NK Krka)
Peter Fasalek
(Tromejnik)
(Tromejnik)
Peter Gerencer
(Nafta Lendava)
(Nafta Lendava)
Peter Hajda
(Wörgl)
(Wörgl)
Peter Iriskic
(Jadran Dekani)
(Jadran Dekani)
Peter Jesenek
(Smartno)
(Smartno)
Peter Kavcic
(Tolmin)
(Tolmin)
Peter Kogelnik
(Dravograd)
(Dravograd)
Peter Murko
(Zavrc)
(Zavrc)
Peter Stojanovic
(NK Krka)
(NK Krka)
Primoz Buzan
(Primorje)
(Primorje)
Primoz Frantar
(Sencur)
(Sencur)
Primoz Fridrih
(Virs Bistrica)
(Virs Bistrica)
Primoz Janzic
(Celje)
(Celje)
Primoz Kanduc
(Dravograd)
(Dravograd)
Primoz Levicar
(Krsko)
(Krsko)
Primoz Mursic
(Pesnica)
(Pesnica)
Primoz Panic
(Ljutomer)
(Ljutomer)
Primoz Pristovnik
(Dravinja)
(Dravinja)
Primoz Ravnak
(Sampion Celje)
(Sampion Celje)
Primoz Rola
(Verzej)
(Verzej)
Primoz Vidmar
(Krsko)
(Krsko)
Qendrim Hasanaj
(Triglav)
(Triglav)
Qendrim Krasniqi
(Brda)
(Brda)
Rade Jovanovic
(Aluminij)
(Aluminij)
Rafael Koren
(Ivancna Gorica)
(Ivancna Gorica)
Rai Rudonja
(Jadran Dekani)
(Jadran Dekani)
Rajko Rep
(Nieciecza)
(Nieciecza)
Rajko Rotman
(Sakaryaspor)
(Sakaryaspor)
Ranko Moravac
(Fuzinar)
(Fuzinar)
Relja Obric
(Atalanta II)
(Atalanta II)
Renato Matic
(Smartno)
(Smartno)
Renato Simic
(NK Krka)
(NK Krka)
Rene Artic
(Aluminij)
(Aluminij)
Rene Cus
(Videm)
(Videm)
Rene Glusic
(Pesnica)
(Pesnica)
Rene Hrvatin
(Koper)
(Koper)
Rene Humar
(ND Gorica)
(ND Gorica)
Rene Krhin
(Western United)
(Western United)
Rene Lampreht
(Rogaska)
(Rogaska)
Rene Mihelic
(Kalsdorf)
(Kalsdorf)
Rene Piciga
(Jadran Dekani)
(Jadran Dekani)
Rene Prodanovic
(Tolmin)
(Tolmin)
Rene Sabeder
(NS Drava)
(NS Drava)
Rene Solaja
(Primorje)
(Primorje)
Riad Silajdzic
(Maribor U19)
(Maribor U19)
Richard Zupa
(Liptovsky Mikulás)
(Liptovsky Mikulás)
Rob Rudonja
(Jadran Dekani)
(Jadran Dekani)
Robert Beric
(Changchun Yatai)
(Changchun Yatai)
Robert Caks
(NS Mura)
(NS Mura)
Robert Drugovic
(Brezice)
(Brezice)
Robert Koren
(Melbourne City)
(Melbourne City)
Robert Kurez
(Videm)
(Videm)
Robert Najdenov
(Triglav)
(Triglav)
Robert Nikollaj
(NS Drava)
(NS Drava)
Robert Pusaver
(Jadran Dekani)
(Jadran Dekani)
Robi Gajsek
(Koper)
(Koper)
Robi Jakovljevic
(Radomlje)
(Radomlje)
Robi Obrstar
(Ankaran Hrvatini)
(Ankaran Hrvatini)
Rok Baskera
(Olimpija Ljubljana)
(Olimpija Ljubljana)
Rok Bozic
(Tabor Sezana)
(Tabor Sezana)
Rok Brajic
(Triglav)
(Triglav)
Rok Brezaric
(Sencur)
(Sencur)
Rok Brzan
(Bilje)
(Bilje)
Rok Buzeti
(Zavrc)
(Zavrc)
Rok Buzinel
(Brda)
(Brda)
Rok Dolzan
(Zarica)
(Zarica)
Rok Duspara
(Radomlje)
(Radomlje)
Rok Elsner
(Triglav)
(Triglav)
Rok Ernisa
(Nafta)
(Nafta)
Rok Fercic
(Virs Bistrica)
(Virs Bistrica)
Rok Freser
(Virs Bistrica)
(Virs Bistrica)
Rok Gorenc
(Brezice)
(Brezice)
Rok Grasic
(Bled Hirter)
(Bled Hirter)
Rok Gregorcic
(Bela Krajina)
(Bela Krajina)
Rok Grudina
(Koper)
(Koper)
Rok Gruskovnjak
(ND Mura)
(ND Mura)
Rok Hanzic
(Domzale)
(Domzale)
Rok Horvat
(Hajdina)
(Hajdina)
Rok Jakomin
(Jadran Dekani)
(Jadran Dekani)
Rok Jamnik
(Akumulator Mezica)
(Akumulator Mezica)
Rok Jazbec
(Radomlje)
(Radomlje)
Rok Jereb
(Idrija)
(Idrija)
Rok Kidric
(Puszcza Niepolomice)
(Puszcza Niepolomice)
Rok Kronaveter
(Maribor)
(Maribor)
Rok Letonja
(Aluminij)
(Aluminij)
Rok Ljutic
(Radomlje)
(Radomlje)
Rok Maher
(Bravo)
(Bravo)
Rok Medved
(Hajdina)
(Hajdina)
Rok Melavc
(Smartno)
(Smartno)
Rok Mesaric
(Hajdina)
(Hajdina)
Rok Pavlicic
(Villach)
(Villach)
Rok Petric
(Sampion Celje)
(Sampion Celje)
Rok Petric
(Prevalje)
(Prevalje)
Rok Pintaric
(Aluminij)
(Aluminij)
Rok Pirtovsek
(Rogaska)
(Rogaska)
Rok Ploh
(Bled Hirter)
(Bled Hirter)
Rok Pozrl
(Koper)
(Koper)
Rok Razman
(Jadran Dekani)
(Jadran Dekani)
Rok Roj
(Nasaf Qarshi)
(Nasaf Qarshi)
Rok Romih
(Rogaska)
(Rogaska)
Rok Roposa
(Beltinci)
(Beltinci)
Rok Rozman
(Brezice)
(Brezice)
Rok Rozman
(Virs Bistrica)
(Virs Bistrica)
Rok Schaubach
(Aluminij)
(Aluminij)
Rok Sirk
(Maribor)
(Maribor)
Rok Sporar
(Brinje Grosuplje)
(Brinje Grosuplje)
Rok Stokuca
(Triglav)
(Triglav)
Rok Storman
(Brinje Grosuplje)
(Brinje Grosuplje)
Rok Straus
(Celje)
(Celje)
Rok Svensek
(Podvinci)
(Podvinci)
Rok Taneski
(Seacoast United Phantoms)
(Seacoast United Phantoms)
Rok Tomazic
(Preddvor)
(Preddvor)
Rok Vodisek
(Rogaska)
(Rogaska)
Rok Vori
(Nafta)
(Nafta)
Rok Zorko
(Zavrc)
(Zavrc)
Roman Bezjak
(Balikesirspor)
(Balikesirspor)
Romeo Bric
(ND Gorica)
(ND Gorica)
Roselito Knuplez
(Marjeta na Dravskem Polj)
(Marjeta na Dravskem Polj)
Roy Rudonja
(Jadran Dekani)
(Jadran Dekani)
Rudi Pozeg
(Diósgyőr)
(Diósgyőr)
Rusmin Dedic
(Rudar Velenje)
(Rudar Velenje)
Sabur Ali
(Rude Zágráb)
(Rude Zágráb)
Safet Jahic
(Nafta)
(Nafta)
Sait Idrizi
(Nafta)
(Nafta)
Samir Handanovic
(Inter)
(Inter)
Samir Huseinbasic
(Jesenice)
(Jesenice)
Samir Nuhanovic
(Dellach im Gailtal)
(Dellach im Gailtal)
Samo Kokalj
(Sencur)
(Sencur)
Samo Matjaz
(Inter U19)
(Inter U19)
Samo Pridgar
(Aluminij)
(Aluminij)
Samo Zalik
(Beltinci)
(Beltinci)
Sandi Arcon
(Górnik Zabrze)
(Górnik Zabrze)
Sandi Bremec
(Brda)
(Brda)
Sandi Ceh
(Aluminij)
(Aluminij)
Sandi Coralic
(Pohronie)
(Pohronie)
Sandi Nuhanovic
(NS Mura)
(NS Mura)
Sandi Ogrinec
(Swarovski Tirol)
(Swarovski Tirol)
Sandro Jovanovic
(Aluminij)
(Aluminij)
Sandro Vinko
(Nafta)
(Nafta)
Sandro Zukic
(Rudar Velenje)
(Rudar Velenje)
Sanel Hotic
(Laby's Mengo)
(Laby's Mengo)
Sanel Mulahmetovic
(Primorje)
(Primorje)
Sanjin Gavric
(Koper)
(Koper)
Santino Nikolic
(Nafta)
(Nafta)
Sasa Bakaric
(Rudar Velenje)
(Rudar Velenje)
Sasa Blagojevic
(Tabor Sezana)
(Tabor Sezana)
Sasa Bozicic
(Primorje)
(Primorje)
Sasa Celec
(NS Mura)
(NS Mura)
Sasa Djokic
(Smartno)
(Smartno)
Sasa Gulic
(Tabor Sezana)
(Tabor Sezana)
Sasa Kolman
(Primorje)
(Primorje)
Sasa Kovjenic
(Celje)
(Celje)
Sasa Lalovic
(Zarica)
(Zarica)
Sasa Levacic
(Nafta)
(Nafta)
Sasa Ranic
(NK Krka)
(NK Krka)
Sasa Sestic
(Ankaran Hrvatini)
(Ankaran Hrvatini)
Sasa Vukovic
(Tabor Sezana)
(Tabor Sezana)
Sasa Zivec
(Zaglebie Lubin)
(Zaglebie Lubin)
Saso Balazic
(Nafta)
(Nafta)
Saso Bole
(Tabor Sezana)
(Tabor Sezana)
Saso Fornezzi
(Antalyaspor)
(Antalyaspor)
Saso Lovrec
(NS Mura)
(NS Mura)
Saso Ogric
(Tolmin)
(Tolmin)
Saso Recek
(Turnisce)
(Turnisce)
Saso Ribic
(Krsko)
(Krsko)
Scott Vasl
(Bistrc)
(Bistrc)
Sead Kolasinac
(Gerecja Vas)
(Gerecja Vas)
Sebastian Lesjak
(ND Gorica)
(ND Gorica)
Sebastian Zugarazo
(Ziri)
(Ziri)
Sebastijan Lesjak
(Primorje)
(Primorje)
Sebastjan Berko
(Rudar Velenje)
(Rudar Velenje)
Sebastjan Cimirotic
(Olimpija Ljubljana)
(Olimpija Ljubljana)
Sebastjan Gobec
(Celje)
(Celje)
Sebastjan Jamsek
(Adria)
(Adria)
Sebastjan Jelen
(Smartno)
(Smartno)
Sebastjan Komel
(Cherno More Varna)
(Cherno More Varna)
Sebastjan Krajnc
(Videm)
(Videm)
Sebastjan Petek
(Verzej)
(Verzej)
Sebastjan Slak
(NS Drava)
(NS Drava)
Semin Omerovic
(Kalsdorf)
(Kalsdorf)
Semir Spahic
(Aluminij)
(Aluminij)
Senad Jahic
(Rudar Velenje)
(Rudar Velenje)
Senad Poric
(Bravo)
(Bravo)
Senad Tiganj
(Spittal/Drau)
(Spittal/Drau)
Senaid Macanovic
(Preddvor)
(Preddvor)
Sergej Bozic
(NK Krka)
(NK Krka)