Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Focikatalogus.hu fejléc
       



Facebook
Twitter

Fontosabb mérkőzések:












Meccsek - 2017. március 26.

Előző nap: 2017. március 25. | Következő nap: 2017. március 27.

Meccsek
VB selejtező, Európa, C csoport
18:00Azerbajdzsán - Németország
18:00San Marino - Csehország
20:45Észak-Írország - Norvégia
VB selejtező, Európa, E csoport
18:00Örményország - Kazahsztán
20:45Montenegro - Lengyelország
20:45Románia - Dánia
VB selejtező, Európa, F csoport
18:00Anglia - Litvánia
20:45Málta - Szlovákia
20:45Skócia - Szlovénia
NB II., 21. forduló
17:00Balmaz Kamilla Gyógyfürdő - Békéscsabai Előre
Spanyol Másodosztály, 31. forduló
12:00Getafe - Lugo 2:0
16:00Cádiz - Tenerife
18:00Mirandés - Huesca
18:00Sevilla Atlético - Córdoba
18:00Reus Deportiu - UCAM Murcia
20:30Elche - Zaragoza
NB III. Kelet, 24. forduló
16:00Tállya - Monor
16:00Putnok - Jászberény
16:00Nyírbátor - Kazincbarcika
16:00REAC - Rákosmenti KSK
16:00Hatvan - DVTK II
16:00ESMTK - Tiszaújváros
16:00MTK II - BKV Előre
16:00Hajdúböszörmény - Salgótarján
NB III. Közép, 24. forduló
11:00Békéscsabai Előre II. - Szentlőrinc
13:00Pénzügyőr - Dunaújváros
16:00Pécsi MFC - Komlói Bányász
16:00Mórahalom - Szekszárd
16:00Paks II - Gyula
16:00Dunaharaszti - Szigetszentmiklós
16:00Hódmezővásárhely - Méhkerék
NB III. Nyugat, 24. forduló
11:00Puskás Akadémia II. - Csorna
11:00Gyirmót II - III. Kerületi TUE UPE
16:00Győri ETO - Budapest Honvéd II
16:00Sárvár - Hévíz
16:00Csepel - Veszprém
16:00Kaposvár - Érd
16:00Andráshida - Tatabánya
16:00Diósd - Komárom
16:00Ajka - Videoton II
Serie B, 32. forduló
12:30Hellas Verona - Pisa 1:1
15:00Carpi - Perugia
15:00Entella - Cesena
15:00Latina - Pro Vercelli
15:00Ternana - Avellino
15:00Vicenza - Brescia
15:00Salernitana - Ascoli
15:00SPAL - Frosinone
20:30Bari - Novara
Ukrán Bajnokság, 17. forduló
13:00Olimpik Donetsk - Karpaty Lviv
Orosz Másodosztály, 28. forduló
06:00SKA-Energia Khabarovsk - Tyumen 1:0
08:00Luch-Energia - Zenit Szentpétervár II 0:0
12:00Sibir Novosibirsk - Sokol Saratov 1:0
15:00Ruan Tosno - Dinamo Moszkva
15:00Khimki - Shinnik
15:00Kuban - Neftekhimik
16:00Nalchik - Volgar Astrakhan
16:00Mordovia Saransk - Fakel
Argentin Bajnokság, 17. forduló
00:00Racing Club - Godoy Cruz 2:1 - videóval
00:30Atlético Rafaela - Estudiantes 2:2 - videóval
21:00Colón - Lanus
21:30San Martín - Boca Juniors
23:30River Plate - Belgrano
23:30Temperley - Atlético Tucumán
Argentin Bajnokság, 21. forduló
Aldosivi - Newell's Old Boys
Estudiantes - Huracán
Arsenal FC - CA Independiente
Atlético Rafaela - Boca Juniors
Patronato - Olimpo
Vélez Sársfield - Unión de Santa Fe
Defensa y Justicia - Lanus
San Martín - Belgrano
Banfield - Quilmes
Colón - Tigre
River Plate - Sarmiento
Racing Club - Atlético Tucumán
San Lorenzo - Temperley
Rosario Central - GyE La Plata
Talleres Córdoba - Godoy Cruz
MLS, alapszakasz
00:30Columbus Crew - Portland Timbers 3:2 - videóval
Afrika Kupa selejtező, 0. forduló
13:30Madagaszkár - Sao Tomé és Príncipe
Cseh Kupa, negyeddöntő
12:15Opava - Brno 2:1
U17 Európa Bajnokság, 2. csoport
13:00Izrael U17 - Oroszország U17
13:00Norvégia U17 - Magyarország U17
Ázsia Kupa selejtező, E csoport
12:07Tajvan - Türkmenisztán 1:3
Portugál Másodosztály, 32. forduló
16:00Varzim - Académica
17:00Academico Viseu - Santa Clara
Portugál Másodosztály, 37. forduló
17:00Madeira - Vizela
Belga Másodosztály, osztályozó, 1. forduló
14:30Cercle Brugge - KVSK United
Szlovén Másodosztály, 18. forduló
15:00Brezice - Verzej
15:00Ankaran Hrvatini - NK Krka
15:00Brda - Triglav
15:00NK Drava - Roltek Dob
Barátságos
04:00Kawasaki Frontale - Tokyo Verdy 0:1
05:00Shonan Bellmare - Yokohama FC 3:1
05:00Club Guadalajara - Club León 2:0
13:00Lettország U21 - Fehéroroszország U21
13:00CSKA Moszkva - Arsenal-Tula
13:00Slutsk - Vitebsk
14:00AIK - Norrköping
14:00Kenya - Kongói Demokratikus Köztársaság
15:00Zwickau - Dynamo Dresden
15:00Egersunds - Bryne
15:00Dinamo Tbilisi - WIT Georgia Tbiliszi
15:00Honefoss - Skeid
15:30First Vienna - Rapid Wien
16:00Ranheim - Levanger
16:00Asane - Nest-Sotra
16:00Stabaek - Mjondalen
16:00Észtország U19 - Azerbajdzsán U19
16:45Akropolis - Sleipner
18:00Elverum - KFUM Oslo
18:00Haugesund - Sandnes Ulf
18:00Sarpsborg 08 - Fredrikstad
22:00San José - The Strongest
22:00Cienciano - Deportivo Municipal

A nap legjobb tippelői
1.karoly20 pont
2.Mjanko19 pont
3.zsombygaby18 pont
AltT18 pont
4.Szarvas Márkné17 pont
krisztián9617 pont
5.Herki16 pont
Attilius16 pont
martoonzsolt16 pont
Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2017, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.