Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 14. » Volendam II - Amsterdamsche

Volendam II - Amsterdamsche 4:6 (4:3)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 15-én is volt Volendam II - Amsterdamsche mérkőzés!

Holland Harmadosztály mérkőzés, 4. forduló - 2019. szeptember 14. 15:00
Helyszín: Kras Stadion (Volendam), 155 néző

Youssouf Blel ('9, 1-0), Yordi Teijsse ('11, 1-1), Youssouf Blel ('14, 2-1), Kenny Teijsse ('17, 2-2), Derry Murkin ('19, 3-2), Kenny Teijsse ('44, 11-esből, 3-3), Roy Tol ('45+1, 11-esből, 4-3), Yordi Teijsse ('57, 4-4), Yordi Teijsse ('66, 4-5), Yordi Teijsse ('90+2, 4-6)

• A mérkőzésen rengeteg gól született, a Volendam II négyet, az Amsterdamsche hatot rúgott.
  • A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Yordi Teijsse mesternégyest ért el a mérkőzésen.

Amsterdamsche utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem
2019. szept. 7. 15:30