Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 14.

Meccsek - 2019. szeptember 14.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. szeptember 14.)


4 mérkőzés
2019. szept. 14. 13:00
Real Madrid - Levante
3:2 (3:0)
2019. szept. 14. 16:00
Leganés - Villarreal
0:3 (1:1)
2019. szept. 14. 18:30
Real Sociedad - Atlético Madrid
2:0 (0:0)
2019. szept. 14. 21:00
FC Barcelona - Valencia
5:2 (2:1)
7 mérkőzés
2019. szept. 14. 13:30
Liverpool - Newcastle United
3:1 (2:1)
2019. szept. 14. 16:00
Wolverhampton - Chelsea
2:5 (0:3)
2019. szept. 14. 16:00
Manchester United - Leicester
1:0 (1:0)
2019. szept. 14. 16:00
Tottenham - Crystal Palace
4:0 (4:0)
2019. szept. 14. 16:00
Brighton & Hove Albion - Burnley
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Sheffield United - Southampton
0:1 (0:0)
2019. szept. 14. 18:30
Norwich - Manchester City
3:2 (2:1)

6 mérkőzés
2019. szept. 14. 17:00
Újpest - Debreceni VSC
3:2 (0:1)
2019. szept. 14. 17:00
Diósgyőr - ZTE
1:0 (1:0)
2019. szept. 14. 17:00
Budapest Honvéd - Fehérvár
0:1 (0:0)
2019. szept. 14. 17:00
Puskás Akadémia - Kaposvár
2:0 (0:0)
2019. szept. 14. 17:00
Kisvárda - Mezőkövesd
1:2 (0:1)
2019. szept. 14. 19:30
Paks - Ferencváros
0:4 (0:3)
3 mérkőzés
2019. szept. 14. 15:00
Fiorentina - Juventus
0:0
2019. szept. 14. 18:00
Napoli - Sampdoria
2:0 (1:0)
2019. szept. 14. 20:45
Inter - Udinese
1:0 (1:0)
6 mérkőzés
2019. szept. 14. 15:30
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen
4:0 (1:0)
2019. szept. 14. 15:30
Mainz - Hertha BSC
2:1 (1:0)
2019. szept. 14. 15:30
Union Berlin - Werder Bremen
1:2 (1:1)
2019. szept. 14. 15:30
1. FC Köln - Mönchengladbach
0:1 (0:1)
2019. szept. 14. 15:30
Augsburg - Eintracht Frankfurt
2:1 (2:0)
2019. szept. 14. 18:30
RB Leipzig - Bayern München
1:1 (1:1)
5 mérkőzés
2019. szept. 14. 17:30
Paris St. Germain - Strasbourg
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 20:00
Bordeaux - Metz
2:0 (2:0)
2019. szept. 14. 20:00
Montpellier HSC - Nice
2:1 (1:1)
2019. szept. 14. 20:00
Dijon - Nimes
0:0
2019. szept. 14. 20:00
Brest - Stade Rennes
0:0
2019. szept. 14. 13:00
Regensburg - VfB Stuttgart
2:3 (0:1)
2019. szept. 14. 13:00
Hannover 96 - Arminia Bielefeld
0:2 (0:1)
2019. szept. 14. 13:00
Heidenheim - Holstein Kiel
3:0 (2:0)

5 mérkőzés
2019. szept. 14. 18:30
Ajax - Heerenveen
4:1 (2:1)
2019. szept. 14. 18:30
Alkmaar - Sparta Rotterdam
5:1 (4:1)
2019. szept. 14. 19:45
Venlo - Groningen
2:1 (1:1)
2019. szept. 14. 20:45
PSV Eindhoven - Vitesse
5:0 (2:0)
2019. szept. 14. 20:45
Utrecht - FC Emmen
3:1 (1:0)
2019. szept. 14. 16:00
Mirandés - Málaga
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Numancia - Huesca
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 18:30
Las Palmas - Almería
0:3 (0:1)
2019. szept. 14. 20:30
Cádiz - Girona
2:0 (1:0)
2019. szept. 14. 20:30
Ponferradina - Alcorcón
1:1 (1:0)
9 mérkőzés
2019. szept. 14. 13:30
Fulham - West Bromwich
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Middlesbrough - Reading
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Queens Park - Luton
3:2 (3:1)
2019. szept. 14. 16:00
Swansea - Nottingham Forest
0:1 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Blackburn Rovers - Millwall
2:0 (1:0)
2019. szept. 14. 16:00
Charlton Athletic - Birmingham
0:1 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Hull - Wigan
2:2 (2:1)
2019. szept. 14. 16:00
Stoke - Bristol City
1:2 (1:0)
2019. szept. 14. 16:00
Preston - Brentford
2:0 (1:0)
5 mérkőzés
2019. szept. 14. 15:00
Perugia - Juve Stabia
0:0
2019. szept. 14. 15:00
Ascoli - Livorno
2:0 (1:0)
2019. szept. 14. 15:00
Cittadella - Trapani
2:0 (0:0)
2019. szept. 14. 15:00
Entella - Frosinone
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 18:00
Venezia - Chievo
0:2 (0:1)

2019. szept. 14. 17:30
Famalicao - Pacos de Ferreira
4:2 (1:0)
2019. szept. 14. 20:00
Benfica - Gil Vicente
2:0 (1:0)
2019. szept. 14. 22:30
Guimaraes - Aves
5:1 (2:1)
2 mérkőzés
2019. szept. 14. 15:30
Szpartak Moszkva - FK Ural
1:2 (1:0)
2019. szept. 14. 18:00
PFC Sochi - Lokomotiv Moszkva
0:1 (0:1)
2019. szept. 14. 14:45
Clermont - Lorient
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
2019. szept. 14. 17:30
Chindia Targoviste - Sepsi
0:0
2019. szept. 14. 20:00
Dinamo Bukarest - Botosani
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
2019. szept. 14. 16:00
Istanbul Basaksehir - Sivasspor
1:1 (0:1)
2019. szept. 14. 19:00
Gazisehir Gaziantep - Besiktas
3:2 (1:0)
2019. szept. 14. 19:00
Antalyaspor - Kayserispor
2:2 (1:1)
4 mérkőzés
2019. szept. 14. 18:00
KV Oostende - Standard Liege
1:4 (1:1)
2019. szept. 14. 20:00
AS Eupen - Zulte-Waregem
1:1 (0:1)
2019. szept. 14. 20:00
Sint-Truidense - Waasland-Beveren
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 20:30
Cercle Brugge - Club Brugge
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
2019. szept. 14. 22:00
Flamengo RJ - Santos
1:0 (1:0)
6 mérkőzés
2019. szept. 14. 13:00
Hamilton - Celtic
0:1 (0:1)
2019. szept. 14. 16:00
Rangers FC - Livingston
3:1 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Aberdeen - St. Johnstone
1:1 (1:1)
2019. szept. 14. 16:00
Kilmarnock - Hibernian
2:0 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Heart of Midlothian - Motherwell
2:3 (0:1)
2019. szept. 14. 16:00
Ross County - St. Mirren
2:1 (0:0)

3 mérkőzés
2019. szept. 14. 17:00
Salzburg - Hartberg
7:2 (2:1)
2019. szept. 14. 17:00
Sturm Graz - LASK Linz
0:2 (0:0)
2019. szept. 14. 17:00
Mattersburg - Swarovski Tirol
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
2019. szept. 14. 13:00
Oleksandria - Dnipro-1
2:0 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Shakhtar Donetsk - Zorya Lugansk
4:3 (1:2)
2019. szept. 14. 16:00
Karpaty Lviv - Vorskla Poltava
2:1 (0:1)
11 mérkőzés
2019. szept. 14. 16:00
Ipswich - Doncaster
0:0
2019. szept. 14. 16:00
Wimbledon - Shrewsbury
1:1 (1:0)
2019. szept. 14. 16:00
Blackpool - Milton Keynes Dons
0:3 (0:1)
2019. szept. 14. 16:00
Peterborough - Rochdale
6:0 (3:0)
2019. szept. 14. 16:00
Rotherham - Bolton Wanderers
6:1 (3:1)
2019. szept. 14. 16:00
Burton Albion - Coventry
0:0
2019. szept. 14. 16:00
Lincoln City - Bristol Rovers
0:1 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Accrington Stanley - Sunderland AFC
1:3 (1:3)
2019. szept. 14. 16:00
Gillingham - Wycombe
2:0 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Oxford United - Tranmere
3:0 (1:0)
2019. szept. 14. 16:00
Southend - Fleetwood
3:3 (1:2)
6 mérkőzés
2019. szept. 14. 14:00
1860 München - Carl Zeiss Jena
3:1 (2:0)
2019. szept. 14. 14:00
Zwickau - Uerdingen
1:2 (0:1)
2019. szept. 14. 14:00
Meppen - Kaiserslautern
6:1 (3:1)
2019. szept. 14. 14:00
Sonnenhof Großaspach - Bayern München II
2:2 (0:2)
2019. szept. 14. 14:00
Preußen Münster - Viktoria Köln
2:3 (0:2)
2019. szept. 14. 14:00
Waldhof Mannheim - Würzburger Kickers
1:2 (1:1)

2 mérkőzés
2019. szept. 14. 15:00
Aetos Orfani - Thesprotos
2:1 (0:0)
2019. szept. 14. 15:00
Elassona - Aspropyrgos Enosis
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
2019. szept. 14. 18:00
Atromitos - PAOK Saloniki
2:3 (1:2)
2019. szept. 14. 18:15
OFI Heraklion - Panaitolikos
3:1 (0:0)
2019. szept. 14. 20:30
Olympiakos Pireus - Volos NFC
5:0 (1:0)
2019. szept. 14. 18:00
Llagostera - Villarreal II
0:3 (0:1)
2019. szept. 14. 18:00
Barcelona II - Prat
2:2 (1:1)
2019. szept. 14. 18:00
Valencia II - La Nucía
0:0
9 mérkőzés
2019. szept. 14. 16:00
Spiez - Linth
0:4 (0:0)
2019. szept. 14. 16:30
Sursee - Bulle
1:2 (0:1)
2019. szept. 14. 17:00
Freienbach - BSC Young Boys
2:11 (0:5)
2019. szept. 14. 17:00
Olympique de Geneve - Bavois
1:2 (0:0)
2019. szept. 14. 17:30
Kriens - Stade Lausanne-Ouchy
2:4 (2:1)
2019. szept. 14. 17:30
Béroche-Gorgier - Lancy
2:1 (0:1)
2019. szept. 14. 18:00
Lausanne - Lugano
3:0 (0:0)
2019. szept. 14. 19:00
Wil - FC Zürich
1:2 (1:1)
2019. szept. 14. 19:00
Meyrin - Basel
0:3 (0:0)
2019. szept. 14. 09:00
Luch-Energia - FK Nizhny Novgorod
0:0
2019. szept. 14. 12:00
Yenisey - Baltika Kaliningrad
2:2 (1:0)
2019. szept. 14. 13:00
Tomsk - Szpartak Moszkva II
2:2 (0:1)
2019. szept. 14. 15:00
Tekstilshchik - SKA-Energia Khabarovsk
3:1 (1:0)
2019. szept. 14. 15:00
Neftekhimik - Shinnik
2:2 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Avangard Kursk - Mordovia Saransk
2:2 (1:1)
2019. szept. 14. 16:00
Rotor Volgograd - Fakel
2:0 (0:0)
2019. szept. 14. 17:00
Khimki - Chayka
1:0 (1:0)
2019. szept. 14. 17:00
Torpedo Moszkva - Krasnodar II
2:1 (1:0)

4 mérkőzés
2019. szept. 14. 18:15
Arsenal FC - Unión de Santa Fe
4:1 (2:0)
2019. szept. 14. 20:30
Godoy Cruz - Argentinos Juniors
0:1 (0:1)
2019. szept. 14. 20:30
Central Córdoba SdE - Defensa y Justicia
1:2 (0:0)
2019. szept. 14. 22:45
Colón - San Lorenzo
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
2019. szept. 14. 18:30
New York City - San Jose Earthquakes
2:1 (2:1)
2019. szept. 14. 21:30
Chicago Fire - FC Dallas
4:0 (4:0)
2019. szept. 14. 20:45
Gubbio - Fano
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
2019. szept. 14. 15:00
Rakow Czestochowa - Arka Gdynia
2:0 (1:0)
2019. szept. 14. 17:30
Lechia Gdansk - Lech Poznan
2:1 (2:1)
2019. szept. 14. 20:00
Korona Kielce - Wisla Kraków
1:1 (0:1)
2019. szept. 14. 19:45
Top Oss - Go Ahead Eagles
1:2 (1:0)
12 mérkőzés
2019. szept. 14. 16:00
Crewe - Cambridge United
2:3 (0:1)
2019. szept. 14. 16:00
Crawley - Mansfield
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Exeter - Leyton
2:2 (1:1)
2019. szept. 14. 16:00
Northampton - Newport
2:0 (1:0)
2019. szept. 14. 16:00
Oldham - Grimsby
2:2 (1:0)
2019. szept. 14. 16:00
Port Vale - Plymouth
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Salford - Cheltenham
0:2 (0:1)
2019. szept. 14. 16:00
Walsall - Bradford
0:1 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Forest Green Rovers - Colchester
1:0 (1:0)
2019. szept. 14. 16:00
Scunthorpe - Morecambe
3:0 (3:0)
2019. szept. 14. 16:00
Stevenage - Carlisle
2:3 (1:1)
2019. szept. 14. 16:00
Swindon - Macclesfield
3:0 (2:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
2019. szept. 14. 20:45
Casertana - Rieti
6:1 (6:1)
5 mérkőzés
2019. szept. 14. 14:00
Pohronie - Nitra
0:3 (0:2)
2019. szept. 14. 19:00
FK Senica - Dunaszerdahely
0:1 (0:0)
2019. szept. 14. 19:00
Zemplín Michalovce - Trencín
2:1 (2:0)
2019. szept. 14. 19:00
Ruzomberok - Sered
1:1 (1:0)
2019. szept. 14. 19:00
Zlate Moravce - Zilina
0:0
2019. szept. 14. 20:00
Real Madrid II - Union Langreo
0:0
2 mérkőzés
2019. szept. 14. 16:30
Inter Zapresic - Slaven Belupo
3:1 (0:0)
2019. szept. 14. 19:00
NK Gorica - Lokomotiv Zágráb
0:0
2 mérkőzés
2019. szept. 14. 13:30
Örebro - Sundsvall
0:0
2019. szept. 14. 16:00
Östersunds - Kalmar
1:2 (1:0)
3 mérkőzés
2019. szept. 14. 16:30
Slovan Liberec - Teplice
1:1 (1:1)
2019. szept. 14. 16:30
Mlada Boleslav - Pribram
6:0 (3:0)
2019. szept. 14. 19:00
Slavia Praha - Slovácko
3:0 (2:0)
5 mérkőzés
2019. szept. 14. 18:00
Crvena Zvezda - Indjija
2:1 (0:1)
2019. szept. 14. 19:00
Javor - Rad Belgrád
3:0 (1:0)
2019. szept. 14. 19:00
Radnik Surdulica - Napredak
1:4 (1:2)
2019. szept. 14. 20:00
Vozdovac - Cukaricki
2:2 (0:1)
2019. szept. 14. 20:30
Proleter Novi Sad - Partizan
0:3 (0:0)
2019. szept. 14. 14:30
Wacker Innsbruck - Grazer
2:0 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Dornbirn - Liefering
2:2 (2:1)

JAVALLAT BODORRÓZSA LEVÉL KAPSZULA 50
2019. szept. 14. 00:15
Botafogo/SP - Sao Bento
1:0 (1:0)
2019. szept. 14. 01:30
Oeste - Operário PR
3:0 (1:0)
2019. szept. 14. 02:30
Atlético GO - Bragantino
1:1 (1:0)
2019. szept. 14. 16:00
Londrina - Coritiba
2:1 (0:1)
2019. szept. 14. 21:30
EC Vitória - Guarani
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
2019. szept. 14. 18:00
Rosenborg - Lilleström
3:1 (1:0)
2019. szept. 14. 20:45
Monza - Pro Vercelli
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2019. szept. 14. 21:00
Derry City - Dundalk
2:2 / tizenegyesekkel 5:6 (1:1)
2019. szept. 14. 12:00
Estoril - FC Porto II
2:1 (1:0)
2019. szept. 14. 17:00
Varzim - Cova Piedade
2:1 (1:1)
2019. szept. 14. 19:15
Farense - Vilafranquense
3:0 (3:0)
2019. szept. 14. 19:15
Feirense - Chaves
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
2019. szept. 14. 16:00
KF Tiranë - Skenderbeu
3:1 (1:0)
2019. szept. 14. 16:00
Teuta Durres - Vllaznia
0:0
2019. szept. 14. 16:00
Luftëtari Gjirokastër - Flamurtari Vlorë
2:1 (0:0)
2019. szept. 14. 16:30
Amorebieta - Osasuna II
1:0 (1:0)
2019. szept. 14. 18:00
Arenas de Getxo - Real Valladolid II
0:3 (0:0)
2019. szept. 14. 18:00
Athletic Bilbao II - Salamanca CF UDS
4:0 (1:0)
2019. szept. 14. 18:00
Guijuelo - CD Alavés II
1:0 (1:0)
2019. szept. 14. 18:00
Leioa - Barakaldo
1:3 (1:1)
2019. szept. 14. 19:00
Izarra - Real Sociedad II
1:1 (0:1)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
2 mérkőzés
2019. szept. 14. 17:30
APOEL Nikosia - AEL Limassol
3:0 (2:0)
2019. szept. 14. 19:00
Apollon Limassol - Paphos FC
3:2 (1:1)
1 mérkőzés
2019. szept. 14. 16:00
Lahti - Rovaniemi
3:0 (1:0)
7 mérkőzés
2019. szept. 14. 07:00
Consadole Sapporo - Vegalta Sendai
1:3 (0:1)
2019. szept. 14. 11:00
Oita Trinita - Shonan Bellmare
2:1 (2:0)
2019. szept. 14. 12:00
Gamba Osaka - Sagan Tosu
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 12:00
Kashima Antlers - FC Tokyo
2:0 (1:0)
2019. szept. 14. 12:00
Kawasaki Frontale - Jubilo Iwata
2:0 (2:0)
2019. szept. 14. 12:00
Vissel Kobe - Matsumoto Yamaga
2:1 (1:0)
2019. szept. 14. 12:00
Yokohama F. Marinos - Sanfrecce Hiroshima
3:0 (0:0)
2019. szept. 14. 17:00
Union St. Gilloise - Oud-Heverlee
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 20:30
Beerschot-Wilrijk - Lommel
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
2019. szept. 14. 16:30
Botev Plovdiv - CSKA Szófia
0:1 (0:0)
2019. szept. 14. 19:00
Ludogorets - Etar Veliko Tarnovo
2:0 (0:0)
2019. szept. 14. 15:00
Torpedo Zhodino - Neman Grodno
1:0 (1:0)
2019. szept. 14. 17:30
Dinamo Brest - FK Minsk
3:0 (0:0)
2019. szept. 14. 19:45
BATE Borisov - Gorodeya
2:1 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Radomiak Radom - Zaglebie Sosnowiec
2:1 (1:0)
2019. szept. 14. 18:00
Puszcza Niepolomice - Podbeskidzie
0:1 (0:1)
2019. szept. 14. 18:00
Tychy - Wigry Suwalki
2:1 (1:0)
2019. szept. 14. 19:00
Nieciecza - Warta Poznan
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 19:00
Jastrzebie - Chrobry Glogów
1:0 (0:0)

2019. szept. 14. 00:10
Estudiantes Río Cuarto - Ferro Carril Oeste
2:1 (0:1)
2019. szept. 14. 02:10
Estudiantes Caseros - Deportivo Morón
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 20:30
Alvarado - Platense
2:0 (0:0)
2019. szept. 14. 20:30
Brown de Adrogué - Instituto
0:3 (0:1)
2019. szept. 14. 20:30
Sarmiento - Villa Dálmine
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 20:30
CA Defensores de Belgrano - GyE Jujuy
3:2 (1:2)
2019. szept. 14. 22:05
Nueva Chicago - Atlanta
2:2 (2:0)
3 mérkőzés
2019. szept. 14. 02:00
Puebla - Atlético San Luis
1:3 (1:2)
2019. szept. 14. 04:00
Veracruz - Cruz Azul
0:0
2019. szept. 14. 04:06
Club Tijuana - Tigres
1:1 (0:1)
2019. szept. 14. 13:30
Örgryte - Trelleborg
0:1 (0:1)
2019. szept. 14. 16:00
Öster - Jönköpings Södra
0:2 (0:1)
2019. szept. 14. 16:00
Syrianska FC - Frej
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
2019. szept. 14. 20:15
Maribor - Aluminij
2:1 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Ayr - Dundee United
2:0 (1:0)
2019. szept. 14. 16:00
Dundee FC - Alloa
2:1 (2:1)
2019. szept. 14. 16:00
Dunfermline - Inverness
0:1 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Queen Of The South - Greenock Morton
1:0 (1:0)
2019. szept. 14. 15:30
Kongsvinger - Aalesund
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
2019. szept. 14. 16:30
Velez Mostar - Zeljeznicar Sarajevo
1:1 (1:0)
2019. szept. 14. 16:30
Celik Zenica - Mladost Doboj Kakanj
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 16:30
Radnik Bijeljina - Zrinjski
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 20:00
Sloboda Tuzla - Borac Banja Luka
3:1 (2:1)

2019. szept. 14. 14:30
Keciörengücü - Erzurum BB
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 18:00
Altinordu - Eskisehirspor
4:1 (1:0)
2019. szept. 14. 18:00
Boluspor - Altay Izmir
0:2 (0:1)
12 mérkőzés
2019. szept. 14. 16:00
Chesterfield - Torquay
1:0 (1:0)
2019. szept. 14. 16:00
Notts - Halifax
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Dover Athletic - Chorley
1:1 (1:0)
2019. szept. 14. 16:00
Eastleigh - Bromley
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Yeovil - Fylde
3:2 (2:0)
2019. szept. 14. 16:00
Barnet - Maidenhead
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Dagenham & Redbridge - Hartlepool
3:1 (1:0)
2019. szept. 14. 16:00
Woking - Ebbsfleet
2:2 (1:0)
2019. szept. 14. 16:00
Barrow - Solihull Moors
3:0 (2:0)
2019. szept. 14. 16:00
Harrogate Town - Boreham Wood
0:0
2019. szept. 14. 16:00
Stockport - Aldershot
1:2 (0:2)
2019. szept. 14. 18:20
Wrexham - Sutton
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
2019. szept. 14. 20:30
Longford - Bray Wanderers
1:2 (1:1)
2019. szept. 14. 14:00
Cote d'Or - Mamelodi Sundowns
0:5 (0:0)
2019. szept. 14. 15:00
Young Africans - ZESCO
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 15:00
Platinum - Songo
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 15:00
Green Eagles - 1º de Agosto
1:2 (0:0)
2019. szept. 14. 17:00
Petro de Luanda - KCCA
0:0
2019. szept. 14. 18:00
Cano Sport - Al Ahly
0:2 (0:0)
2019. szept. 14. 20:00
Génération Foot - Zamalek
2:1 (0:0)
2019. szept. 14. 20:30
Kabylie - Horoya
2:0 (0:0)

2 mérkőzés
2019. szept. 14. 16:00
Sumgayit Shekher - Zira
1:2 (1:1)
2019. szept. 14. 18:00
Sabah FK - Qabala
0:1 (0:0)
2019. szept. 14. 20:00
Villarrubia - Talavera
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
2019. szept. 14. 15:55
Al Shahaniya - Al-Wakra
0:2 (0:0)
2019. szept. 14. 18:05
Qatar SC - Al-Gharrafa
1:3 (1:1)
4 mérkőzés
2019. szept. 14. 17:00
Maccabi Haifa - Ironi Kiryat Shmona
2:0 (0:0)
2019. szept. 14. 18:00
Hapoel Tel Aviv - Sektzia Nes Tziona
1:1 (1:0)
2019. szept. 14. 18:00
Hapoel Hadera - Hapoel Ra'anana
4:0 (1:0)
2019. szept. 14. 19:30
Hapoel Kfar Saba - Maccabi Tel Aviv
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
2019. szept. 14. 00:30
Huachipato - Curicó Unido
2:0 (1:0)
2019. szept. 14. 17:30
Palestino - Coquimbo
2:0 (0:0)
2019. szept. 14. 20:00
Deportes Iquique - Audax Italiano
1:3 (0:1)
2019. szept. 14. 22:30
Unión Espanola - Universidad de Chile
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 14:00
Bandari - Ben Guerdane
2:0 (0:0)
2019. szept. 14. 15:00
AS Kigali - Proline
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 15:30
Young Buffaloes - Bidvest Wits
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 16:30
Pélican - Enugu Rangers
2:1 (0:0)
2019. szept. 14. 17:00
Ashanti Gold - Renaissance Berkane
3:2 (0:0)
2019. szept. 14. 18:00
Maranatha Fiokpo - Djoliba
1:2 (0:0)
2019. szept. 14. 18:00
Al-Ittihad - Hassania Agadir
1:1 (0:1)
2019. szept. 14. 20:00
Pyramids - Belouizdad
1:1 (0:0)

3 mérkőzés
2019. szept. 14. 12:00
FCI Levadia - Tulevik
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 12:00
Kuressaare - Paide
0:3 (0:0)
2019. szept. 14. 15:00
Nőmme Kalju - Trans Narva
2:2 (1:1)
2019. szept. 14. 14:30
Maassluis - Katwijk
1:4 (0:3)
2019. szept. 14. 14:30
Hardenberg - Spakenburg
6:1 (1:0)
2019. szept. 14. 14:30
Scheveningen - Koninklijke
0:0
2019. szept. 14. 14:30
Noordwijk - Ido-Ambacht
5:1 (3:0)
2019. szept. 14. 15:00
Ijsselmeervogels - Rijnsburgse
1:1 (0:1)
2019. szept. 14. 15:00
Volendam II - Amsterdamsche
4:6 (4:3)
2019. szept. 14. 15:00
Quick Boys - Kozakken Boys
0:2 (0:1)
2019. szept. 14. 15:30
GVVV - De Treffers
2:2 (1:2)
2 mérkőzés
2019. szept. 14. 16:00
Dila Gori - Rustavi
0:0
2019. szept. 14. 18:15
Dinamo Batumi - Lokomotiv Tbilisi
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
2019. szept. 14. 19:00
Víkingur Reykjavík - Hafnarfjördur
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
2019. szept. 14. 10:15
FK Pardubice - Dukla Praha
3:1 (2:1)
2019. szept. 14. 10:15
Slavoj Vysehrad - Trinec
1:2 (1:0)
2019. szept. 14. 13:00
Zbrojovka Brno - Lisen
2:0 (1:0)
2019. szept. 14. 17:00
Prostejov - Varnsdorf
3:2 (2:0)
5 mérkőzés
2019. szept. 14. 14:00
Oulu - Turku
0:0
2019. szept. 14. 14:00
EIF Ekenas - TPV Tampere
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 14:00
Jaro - Haka
1:3 (0:2)
2019. szept. 14. 14:00
AC Kajaani - KTP Kotka
4:5 (3:2)
2019. szept. 14. 14:00
MyPa - MuSa
3:2 (1:1)

2019. szept. 14. 21:00
The Strongest - Real Potosí
6:2 (1:1)
2019. szept. 14. 23:15
Club Aurora - Always Ready
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
NS Drava - Dravograd
3:2 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Roltek Dob - Beltinci
4:1 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Bilje - Brezice
0:0
2019. szept. 14. 16:00
Rogaska - ND Gorica
1:4 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Jadran Dekani - NK Krka
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
2019. szept. 14. 14:00
Shirak - Gandzasar Kapan
0:0
2019. szept. 14. 02:00
Mineros de Zacatecas - Potros UAEM
3:0 (2:0)
2019. szept. 14. 03:08
Correcaminos - Dorados Sinaloa
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 17:40
Al-Hilal - Al Feiha
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 17:50
Abha - Al Raed
1:1 (1:1)
2019. szept. 14. 19:35
Al Ahli Jeddah - Al Wehda
1:2 (0:2)
1 mérkőzés
2019. szept. 14. 16:00
Fremad Amager - Viborg
1:2 (1:0)
2019. szept. 14. 02:30
Atlético Bucaramanga - Águilas Doradas
2:0 (2:0)
2019. szept. 14. 22:15
Unión Magdalena - Deportes Tolima
1:2 (0:1)
2019. szept. 14. 17:00
Hostert - F91 Dudelange
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 11:00
Ventforet Kofu - Kashiwa Reysol
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 11:00
JEF United - Mito Hollyhock
2:1 (1:1)
2019. szept. 14. 11:00
Zweigen Kanazawa - Ryukyu
2:2 (1:1)
2019. szept. 14. 12:00
Albirex Niigata - Tokyo Verdy
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 12:00
Kyoto Sanga - Machida Zelvia
2:0 (0:0)
2019. szept. 14. 12:00
Fagiano Okayama - Gifu
2:0 (1:0)
2019. szept. 14. 12:00
Tokushima Vortis - V-Varen Nagasaki
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 12:00
Renofa Yamaguchi - Ehime
2:1 (2:1)
2019. szept. 14. 12:00
Tochigi - Avispa Fukuoka
0:1 (0:1)

2019. szept. 14. 17:00
Olympique Safi - Olympique Khouribga
1:1 (1:0)
2019. szept. 14. 19:00
Moghreb Tétouan - FAR Rabat
2:0 (1:0)
2019. szept. 14. 21:00
FUS Rabat - Ittihad Tanger
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
2019. szept. 14. 15:30
AGMK - Dinamo Samarqand
3:1 (1:0)
2019. szept. 14. 15:30
Qizilqum - Nasaf Qarshi
0:0
3 mérkőzés
2019. szept. 14. 20:15
Universidad San Martín - Melgar
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 22:30
Cajamarca - Alianza Lima
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
2019. szept. 14. 13:35
Henan Jianye - Hebei CFFC
4:1 (2:0)
2019. szept. 14. 13:35
Guangzhou R&F - Tianjin Quanjian
2:1 (1:1)
2019. szept. 14. 00:45
River Plate - Deportivo Santaní
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 22:00
Libertad - Cerro Porteno
2:1 (2:0)
2019. szept. 14. 15:00
Golden Arrows - AmaZulu
1:1 (1:0)
2019. szept. 14. 15:00
Orlando Pirates - Chippa United
2:1 (0:0)
2019. szept. 14. 18:00
Kaizer Chiefs - Polokwane City
0:1 (0:1)
2019. szept. 14. 20:15
SuperSport United - Cape Town City
3:3 (2:2)
4 mérkőzés
2019. szept. 14. 15:30
Airbus UK Broughton - Barry Town
0:1 (0:1)
2019. szept. 14. 15:30
Caernarfon Town - Penybont
3:2 (2:2)
2019. szept. 14. 15:30
Cefn Druids - Carmarthen
3:3 (1:2)
2019. szept. 14. 15:30
Newtown AFC - Bala
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Fram Reykjavik - Thor Akureyri
3:0 (1:0)
2019. szept. 14. 16:00
Fjölnir - Leiknir Reykjavik
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Haukar - Keflavík
3:1 (3:0)
2019. szept. 14. 16:00
Afturelding - Vikingur Olafsvik
0:1 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Njardvik - Grotta
1:2 (1:1)
2019. szept. 14. 16:00
Magni Grenivik - Thróttur Reykjavík
3:1 (2:0)

1 mérkőzés
2019. szept. 14. 18:30
Sharjah - Al-Ahli Dubai
0:0 / tizenegyesekkel 4:3
4 mérkőzés
2019. szept. 14. 15:00
Shkendija - Rabotnicki
3:0 (2:0)
2019. szept. 14. 15:30
Vardar Skopje - Struga
3:0 (0:0)
2019. szept. 14. 15:30
Shkupi - Sileks Kratovo
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 15:30
Makedonija Gjorce Petrov - Borec
3:1 (1:1)
5 mérkőzés
2019. szept. 14. 01:00
New York RB II - Charlotte Independence
2:0 (1:0)
2019. szept. 14. 01:30
Loudoun United - Memphis 901
1:2 (1:0)
2019. szept. 14. 02:00
Birmingham Legion - Saint Louis
0:2 (0:1)
2019. szept. 14. 21:00
Real Monarchs - Portland Timbers II
5:1 (2:1)
2019. szept. 14. 23:00
Sporting Kansas City II - North Carolina
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Dubrava - Hajduk Split II
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 16:30
Orijent 1919 - Sibenik
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 16:30
Cibalia Vinkovci - Dugopolje
0:3 (0:0)
2019. szept. 14. 16:30
Solin - Medimurje Cakovec
3:0 (0:0)
2019. szept. 14. 10:00
Gyeongnam - Ulsan Hyundai
3:3 (2:2)
2019. szept. 14. 12:00
Daegu - Pohang
0:0
2019. szept. 14. 12:00
Jeonbuk - Sangju Sangmu
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
2019. szept. 14.
Stumbras - Riteriai
0:3*
2019. szept. 14. 14:00
Palanga - Kauno Zalgiris
2:3 (1:1)
2019. szept. 14. 15:30
Grbalj - Zeta
0:0
2019. szept. 14. 15:30
Sutjeska Niksic - OFK Petrovac
3:0 (0:0)
2019. szept. 14. 15:30
Rudar Pljevlja - FK Podgorica
2:1 (2:0)
2019. szept. 14. 18:00
Iskra Danilovgrad - Kom Podgorica
0:2 (0:0)
2019. szept. 14. 20:30
Titograd Podgorica - Buducnost Podgorica
2:1 (1:0)

4 mérkőzés
2019. szept. 14. 18:00
Siggiewi - Victoria Hotspurs
0:4 (0:0)
2019. szept. 14. 18:00
Sannat Lions - Gharghur
0:1 (0:0)
2019. szept. 14. 20:15
Mtarfa - Ghaxaq
0:2 (0:0)
2019. szept. 14. 20:15
Qala Saints - Dingli Swallows
2:3 (0:0)
3 mérkőzés
2019. szept. 14. 13:00
Ventspils - FK Jelgava
1:1 (1:0)
2019. szept. 14. 15:00
BFC Daugavpils - Valmieras
2:2 (1:1)
2019. szept. 14. 16:45
Riga - FS METTA/LU Riga
5:0 (1:0)
2 mérkőzés
2019. szept. 14. 15:00
Codru Lozova - Zimbru
0:2 (0:0)
2019. szept. 14. 18:00
Petrocub - Sheriff Tiraspol
0:0
4 mérkőzés
2019. szept. 14. 18:00
Sirens - Hibernians
2:1 (1:0)
2019. szept. 14. 18:00
Gzira - Sliema Wanderers
1:1 (1:0)
2019. szept. 14. 20:00
Birkirkara - Balzan
3:3 (2:1)
2019. szept. 14. 20:15
Senglea Athletic - Mosta
2:1 (1:1)
2019. szept. 14. 04:00
Alajuelense - Guadalupe
2:1 (0:0)
2019. szept. 14. 15:00
Institute - Larne
1:4 (0:3)
2019. szept. 14. 16:00
Crusaders - Glenavon
3:2 (1:1)
2019. szept. 14. 16:00
Ballymena - Coleraine
1:1 (1:1)
2019. szept. 14. 16:00
Dungannon Swifts - Cliftonville
0:4 (0:1)
2019. szept. 14. 16:00
Linfield - Glentoran
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Warrenpoint - Carrick Rangers
0:3 (0:2)
2 mérkőzés
2019. szept. 14. 16:30
Machine Sazi - Shahr Khodrou
0:1 (0:1)
2019. szept. 14. 17:15
Foolad Khuzestan - Sepahan
0:0

2019. szept. 14. 16:00
Drenica Skënderaj - Gjilani
0:2 (0:0)
2019. szept. 14. 16:00
Drita Gijlan - Feronikeli
1:0 (0:0)
2019. szept. 14. 09:30
Heilongjiang Ice City - Cangzhou Mighty Lions
3:2 (1:1)
2019. szept. 14. 11:30
Xinjiang Tianshan - Zhejiang Professional
2:3 (1:1)
2019. szept. 14. 13:30
Liaoning Hongyun - Changchun Yatai
1:2 (1:1)
2019. szept. 14. 13:30
Qingdao Huanghai - Meizhou Meixian Hakka
1:0 (1:0)
2019. szept. 14. 13:30
Guizhou Zhicheng - Sichuan Longfor
1:2 (1:1)
2019. szept. 14. 13:30
Nei Mongol Zhongyou - Nantong Zhiyun
1:1 (0:0)
2019. szept. 14. 13:30
Shanghai Shenxin - Beijing BG
1:2 (0:2)
2019. szept. 14. 08:30
R&F - Eastern
0:4 (0:1)
2019. szept. 14. 11:30
Kitchee - Yuen Long
2:2 (1:0)
2019. szept. 14. 17:00
Metropolitanos - Estudiantes Mérida
2:1 (0:0)
2019. szept. 14. 23:30
Real de Minas - Real Sociedad
2:1 (1:0)
2019. szept. 14. 10:00
Jeonnam Dragons - Busan I'Park
3:3 (3:2)
2019. szept. 14. 12:00
Daejeon Citizen - Seoul E-Land
1:0 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
414
45 (11%)
157 (38%)
539
411
44 (11%)
157 (38%)
534
413
46 (11%)
151 (37%)
532
413
37 (9%)
173 (42%)
531
414
40 (10%)
165 (40%)
530
413
45 (11%)
149 (36%)
523
410
41 (10%)
157 (38%)
519
8. Xxy
414
36 (9%)
169 (41%)
518
410
48 (12%)
137 (33%)
514
414
39 (9%)
159 (38%)
513

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont