Főoldal » Meccsek » 2022. október 16. » Unionistas de Salamanca - San Fernando

Unionistas de Salamanca - San Fernando 1:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. március 12-én is volt San Fernando - Unionistas de Salamanca mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2022. október 16. 19:00
Helyszín: Campo de Futbol Reina Sofía (Salamanca)

José Cabrera ('17, 0-1), Tropi ('72, 1-1)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tíz alkalommal osztott ki sárgalapot.

Unionistas de Salamanca győzelem:
19 tipp (52%)
10 tipp (27%)
San Fernando győzelem:
7 tipp (19%)

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

San Fernando utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Inkább San Fernando győzelem
Az elmúlt fél évben az Unionistas de Salamanca egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a San Fernando egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Unionistas de Salamanca sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unionistas de Salamanca 3 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a San Fernando pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Unionistas de Salamanca jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unionistas de Salamanca olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Unión. A San Fernando pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Deportivo La Coruna. A San Fernando erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Unionistas de Salamanca olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Racing Ferrol. A San Fernando gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linares Deportivo. Az Unionistas de Salamanca csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Unionistas de Salamanca 2027., San Fernando 1357. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a San Fernando jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Unionistas de Salamanca csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.