Főoldal » Meccsek » 2017. február 12. » UD Logronés - Zamudio

UD Logronés - Zamudio 1:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 25. forduló - 2017. február 12. 16:00

Amelibia ('73, 1-0), Gaizka Larrazabal ('84, 1-1)

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Zamudio utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Zamudio győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Zamudio csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben az UD Logronés kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Zamudio egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az UD Logronés sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UD Logronés 5 győzelmet, 5 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Zamudio pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és tizenegyszer kapott ki. Tehát az UD Logronés jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UD Logronés olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mensajero. A Zamudio gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mensajero. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
UD Logronés 1015., Zamudio 3763. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UD Logronés csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.