Főoldal » Meccsek » 2017. február 5. » Socuéllamos - UD Logronés

Socuéllamos - UD Logronés 2:1 (2:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 24. forduló - 2017. február 5. 11:15

Juanito ('14, 1-0), Alejandro Cortell ('38, 2-0), Traver ('51, 2-1)

Socuéllamos utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelem

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább UD Logronés győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az UD Logronés csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Socuéllamos háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Logronés egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Socuéllamos sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Socuéllamos 7 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Logronés pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Socuéllamos jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Socuéllamos olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barakaldo, a Real Sociedad II. Az UD Logronés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Madrid II vagy az Arenas de Getxo. A Socuéllamos erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Socuéllamos olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a S.S. Reyes vagy az Athletic Bilbao II. Az UD Logronés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Zamudio, a Navalcarnero. A Socuéllamos csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Socuéllamos 2006., UD Logronés 1015. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Socuéllamos csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.