Főoldal » Meccsek » 2023. augusztus 21. » St. Louis City - Austin FC

St. Louis City - Austin FC 6:3 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 14-én is volt St. Louis City - Austin FC mérkőzés!

MLS mérkőzés, alapszakasz - 2023. augusztus 21. 03:30
Helyszín: CITYPARK (St. Louis, Missouri)

Tim Parker ('22, 1-0), Nicholas Gioacchini ('45+2, 2-0), Nicholas Gioacchini ('50, 3-0), Sebastián Driussi ('61, 11-esből, 3-1), Samuel Adeniran ('72, 4-1), Will Bruin ('87, 4-2), Tomás Ostrák ('88, 5-2), Samuel Adeniran ('90+5, 6-2), Emiliano Rigoni ('90+1, 6-3)

• Hét különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Három gól is született a hosszabbításokban, egy az első félidő, kettő pedig a második félidő végén.

Korábbi St. Louis City - Austin FC mérkőzések:

St. Louis City győzelem

2023. febr. 26. 3:2 (1:1)

Austin FC győzelem

St. Louis City utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Austin FC utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább Austin FC győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a St. Louis City csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a St. Louis City négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Austin FC egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a St. Louis City sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a MLS mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a St. Louis City 8 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Austin FC pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a St. Louis City jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a St. Louis City olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sporting Kansas City, a Houston Dynamo vagy a Vancouver Whitecaps. Az Austin FC pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Seattle Sounders, a Real Salt Lake vagy a Minnesota United. A St. Louis City erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a St. Louis City olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Minnesota United, a Real Salt Lake vagy a Portland Timbers. Az Austin FC gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Violette AC, a Los Angeles FC vagy a Vancouver Whitecaps. A St. Louis City csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

St. Louis City 3778., Austin FC 2524. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Austin FC jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a St. Louis City csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.