Főoldal » Meccsek » 2019. július 28. » Slavoj Vysehrad - Usti nad Labem

Slavoj Vysehrad - Usti nad Labem 4:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. április 14-én is volt Usti nad Labem - Slavoj Vysehrad mérkőzés!

Cseh Másodosztály mérkőzés, 2. forduló - 2019. július 28. 17:00
Helyszín: Stadion Evžena Rošického (Praha), 658 néző

Miroslav Verner ('27, 1-0), Jan Vejvar ('66, 2-0), Jan Peterka ('81, 2-1), Tomás Cvancara ('90+1, 3-1), Miroslav Verner ('90+3, 11-esből, 4-1)

Usti nad Labem utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Usti nad Labem győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Slavoj Vysehrad csapatának kedvez (2:1). A mérkőzést a hazai pályán játszotta.

Az elmúlt fél évben a Slavoj Vysehrad egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Usti nad Labem háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Usti nad Labem az utóbbi mérkőzéseit.

Az elmúlt egy évben a Slavoj Vysehrad olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Banik Sokolov vagy a Viktoria Zizkov. Az Usti nad Labem gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Hradec Králové vagy a Zaglebie Lubin. Az Usti nad Labem csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Slavoj Vysehrad 2690., Usti nad Labem 1344. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Usti nad Labem jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Usti nad Labem nyeri ezt a találkozót.