Főoldal » Meccsek » 2019. július 28.

Meccsek - 2019. július 28.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. július 28.)


2019. júl. 28. 21:06
AC Milan - Benfica
0:1 (0:0)
2019. júl. 28. 13:30
Hamburger SV - Darmstadt
1:1 (0:0)
2019. júl. 28. 15:30
Regensburg - Bochum
3:1 (1:0)
2019. júl. 28. 15:30
Wehen Wiesbaden - Karlsruhe
1:2 (0:1)
2019. júl. 28. 15:30
Greuther Fürth - Aue
0:2 (0:1)
5 mérkőzés
2019. júl. 28. 17:00
Leixőes - Cova Piedade
0:0 / tizenegyesekkel 5:4
2019. júl. 28. 17:00
UD Oliveirense - Mafra
2:1 (2:0)
2019. júl. 28. 17:00
Penafiel - Academico Viseu
1:0 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Casa Pia - Vilafranquense
0:0 / tizenegyesekkel 5:4
2019. júl. 28. 19:00
Covilha - Varzim
0:0 / tizenegyesekkel 3:1

23 mérkőzés
2019. júl. 28. 12:00
Volga Ulyanovsk - Khimik-Avgust
6:1 (5:0)
2019. júl. 28. 12:00
Zenit Irkutsk - Chita
0:2 (0:0)
2019. júl. 28. 13:00
Ararat Moszkva - Kolomna
1:0 (1:0)
2019. júl. 28. 13:00
Dolgie Prudy - Zorkiy Krasnogorsk
0:4 (0:0)
2019. júl. 28. 13:30
Dinamo Barnaul - Novosibirsk
2:1 (0:0)
2019. júl. 28. 14:00
Metallurg Magnitogorsk - Nosta Novotroitsk
1:3 (0:0)
2019. júl. 28. 14:00
Chelyabinsk - Tyumen
0:1 (0:0)
2019. júl. 28. 14:00
Zvezda Perm - Zenit Izhevsk
6:0 (3:0)
2019. júl. 28. 15:00
Salyut Belgorod - Metallurg Lipetsk
3:2 (1:2)
2019. júl. 28. 15:00
Krasnyy-SGAFKST - Trevis i VVK
5:0 (1:0)
2019. júl. 28. 15:00
Pskov 747 - Luki-Energiya
0:1 (0:1)
2019. júl. 28. 15:00
Zvezda Ryazan - Znamya
3:0 (2:0)
2019. júl. 28. 15:00
Rodina Moszkva - Veles
0:2 (0:1)
2019. júl. 28. 15:00
Mashuk-KMV - Inter Cherkessk
0:1 (0:0)
2019. júl. 28. 15:00
Delin Izhevsk - Kamaz
0:4 (0:2)
2019. júl. 28. 16:00
Dinamo Bryansk - Kaluga
0:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Alania Vladikavkaz II - Anzhi
1:0 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Biolog - Kuban Kholding
3:1 (2:0)
2019. júl. 28. 16:00
Akron - Sokol Saratov
3:1 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Torpedo Vladimir - Murom
0:1 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Elektron VN - Leningradets
0:1 (0:1)
2019. júl. 28. 17:00
Volgar Astrakhan - Legion Dynamo
3:0 (2:0)
2019. júl. 28. 17:30
Druzhba - Chernomorets Novorossisk
0:0

3 mérkőzés
2019. júl. 28. 13:00
Gazovik Orenburg - Zenit Szentpétervár
0:2 (0:1)
2019. júl. 28. 15:30
Arsenal-Tula - FK Rostov
2:3 (0:1)
2019. júl. 28. 18:00
CSKA Moszkva - Lokomotiv Moszkva
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
2019. júl. 28. 17:00
CS U Craiova - Chindia Targoviste
1:0 (0:0)
2019. júl. 28. 20:00
Viitorul Constanta - Hermannstadt
3:2 (0:0)
6 mérkőzés
2019. júl. 28. 00:00
Internacional RS - Ceará
1:0 (1:0)
2019. júl. 28. 00:00
Cruzeiro - Atlético PR
0:2 (0:1)
2019. júl. 28. 00:00
Fluminense - Sao Paulo
1:2 (1:1)
2019. júl. 28. 16:00
Chapecoense - Bahia
0:0
2019. júl. 28. 21:00
Santos - Avaí
3:1 (2:1)
2019. júl. 28. 21:00
Flamengo RJ - Botafogo
3:2 (1:1)
3 mérkőzés
2019. júl. 28. 14:30
Anderlecht - KV Oostende
1:2 (1:1)
2019. júl. 28. 18:00
Sporting Charleroi - Gent
1:1 (0:0)
2019. júl. 28. 20:00
AS Eupen - Royal Antwerp
1:4 (1:1)
95 mérkőzés
2019. júl. 28. 15:00
Eendracht Zele - Ninove
0:2 (0:0)
2019. júl. 28. 15:00
Baal - Diest
0:8 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Wellen - FC Eupen
4:0 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Vaux - Saint-Louis-Saint-Leger
2:3 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Herstal - Herderen-Millen
6:2 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Raeren - Wanze / Bas-Oha
2:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Buzet - Etterbeek
1:2 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
SG-Tertre-Hautrage - Trivieres
7:0 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Bosquetia Frameries - Stade Brainois
0:7 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Svelta Melsele - Vrasene
3:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Nijlen - Kosova Schaerbeek
2:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Leopoldsburg - Esperanza Neerpelt
0:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Wallonia Libin - Ciney
0:4 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Bercheux - Rocherath
3:6 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Templiers Nandrin - Loyers
1:1 / tizenegyesekkel 3:0 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Aywaille - Muno
17:0 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Richelle - De Goé
6:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Horion - UCE Liege
2:7 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Etoile de Faimes - Eghezée
5:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Heur Tongeren - Sport Liege
14:0 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Vliermaal - Huvo Jeuk
0:0 / tizenegyesekkel 4:5
2019. júl. 28. 16:00
Jeunesse Tavietoise - Waltwilder
0:4 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Oupeye - Warnant
0:0 / tizenegyesekkel 5:3
2019. júl. 28. 16:00
Aische - Jehaytois
4:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Betekom - Geetbets
8:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Ster-Francorchamps - Florenville
2:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Rochefort - Vyle-Tharoul
4:3 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Malmundaria - Ethe Belmont
2:2 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Nassogne - Sprimont-Comblain
0:3 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Bütgenbach - Habay-la-Neuve
1:4 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Meix-Devant-Virton - La Roche
4:0 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Jodoigne - Elsautoise
5:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Torpedo Hasselt - Eendracht Termien
0:2 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
KV Turnhout - Herk
5:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Villers-La-Ville - ES de la Molignée
3:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Wépion - Racing Jet Wavre
0:2 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Anderlues - Ixelles
1:2 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Stockel - Entité Manageoise
2:2 / tizenegyesekkel 11:10 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
US d'Ophain - Greunsjotters Vossem
0:2 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Spy - Rhisnes
0:2 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Union Lasne-Ohain - Montignies
2:2 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Braine - Le Roeulx
3:0 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Rapid Symphorinois - Hyon
5:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Tollembeek - Neufvilles
2:0 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Beloeil - Ostiches
2:0 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Oostduinkerke - Blankenberge
0:0 / tizenegyesekkel 1:4
2019. júl. 28. 16:00
KSKV - Dottignies
1:2 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Racing Waregem - Kortemark
2:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Bambrugge - Dilbeek
2:0 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Wolvertem Merchtem - Verbroedering Meldert
4:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Lochristi - Dendermonde
2:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Woluwe-Zaventem - Sint-Lenaarts
1:6 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Sint-Job - Albert Schaerbeek
2:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Excelsior Bouwel - Stade Everois
2:2 / tizenegyesekkel 1:2 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Ternesse - Eppegem
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Veltem - Merksem
0:3 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Oostnieuwkerke - Poperinge
3:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Eendracht Aalter - Lauwe
3:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Wingene - Wervik
2:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Schriek - Kesselt
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Rhodienne-De Hoek - De Neffe
4:0 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Adegem - Excelsior Mariakerke
1:5 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
La Hulpe - Biesme
1:4 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Ways Genappe - Tempo Overijse
0:3 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Tournai - Maarkedal
6:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Naastois - Huizingen
0:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Péruwelz - Vacresse
3:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Molenbaix - SG-Tertre-Hautrage II
4:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Zuun - Hornu
0:2 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Ardennen - Sporting Club Jemappes
5:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Torhout - Kleit Maldegem
3:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Jong Zulte - Lembeke
2:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Bornem - Voh. Wintam Eikevliet
5:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Zaffelare - RC Lebbeke
1:4 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Avanti - Hoboken
4:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Zelzate - Edeboys
5:0 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Voorde Appelterre - RFC Wetteren
1:4 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Zandhovense - KRC Mechelen
1:4 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Minderhout - Koninklijke Kontich
1:2 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Anderlecht-Milan - Berg-Op
0:5 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Lyra-Lierse Berlaar - Zandvliet Sport
4:0 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Wortel - Jette
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
St-Joris Sleidinge - Drongen
1:2 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Paturages - Olsa Brakel
0:3 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Sassport Boezinge - Nieuwkerke
2:0 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Weerstand Koersel - Houtem
6:2 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Bokrijk Sport - Eendracht Stevoort
1:3 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Witgoor - Sport Koersel
6:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Linden - Park Houthalen
2:0 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Tervuren-Duisburg - Bertem-Leefdaal
1:1 / tizenegyesekkel 6:5 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Zwarte Leeuw - Putte SK
7:0 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Kalken - Jong Lede
0:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Helson Helchteren - Kabouters Opglabbeek
5:1 (0:0)
2019. júl. 28. 18:00
Entité Floreffe - Uccle
1:2 (0:0)
2019. júl. 28. 18:00
Mormont II - Andennais
1:3 (0:0)

2 mérkőzés
2019. júl. 28. 15:30
Queen's Park - Clyde
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:1)
2019. júl. 28. 16:00
Dundee FC - Inverness
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
2019. júl. 28. 13:00
Vorskla Poltava - Zorya Lugansk
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
2019. júl. 28. 17:00
Sturm Graz - St. Pölten
3:0 (2:0)
2019. júl. 28. 17:00
Mattersburg - Hartberg
2:1 (1:0)
2019. júl. 28. 17:00
LASK Linz - Altach
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
2019. júl. 28. 20:00
Dinamo Kiev - Shakhtar Donetsk
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
2019. júl. 28. 16:00
Luzern - FC Zürich
0:0
2019. júl. 28. 16:00
Neuchatel Xamax FC - BSC Young Boys
0:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Lugano - Thun
0:0
2 mérkőzés
2019. júl. 28. 13:00
Viktoria Köln - Chemnitzer
3:2 (2:0)
2019. júl. 28. 14:00
Zwickau - Magdeburg
0:0
2019. júl. 28. 09:00
SKA-Energia Khabarovsk - Fakel
1:0 (1:0)
2019. júl. 28. 09:00
Luch-Energia - Shinnik
2:1 (0:0)
2019. júl. 28. 10:00
Yenisey - Krasnodar II
0:1 (0:0)
2019. júl. 28. 14:00
Tomsk - Tekstilshchik
2:1 (1:0)
2019. júl. 28. 16:00
Olimpiyets - Torpedo Moszkva
2:1 (1:1)
2019. júl. 28. 16:00
Mordovia Saransk - Chayka
0:0
2019. júl. 28. 17:00
Rotor Volgograd - Khimki
1:1 (0:1)
2019. júl. 28. 17:00
Baltika Kaliningrad - Chertanovo Moszkva
1:2 (1:1)
2019. júl. 28. 17:00
Avangard Kursk - Neftekhimik
1:0 (1:0)

3 mérkőzés
2019. júl. 28. 15:00
Korona Kielce - Legia Warszawa
1:2 (1:1)
2019. júl. 28. 17:30
Slask Wroclaw - Piast Gliwice
2:1 (0:1)
2019. júl. 28. 17:30
Lechia Gdansk - Wisla Kraków
0:0
5 mérkőzés
2019. júl. 28. 01:00
Argentinos Juniors - River Plate
1:1 (1:0)
2019. júl. 28. 16:00
Estudiantes - Aldosivi
1:0 (1:0)
2019. júl. 28. 18:15
Newell's Old Boys - Central Córdoba SdE
2:0 (1:0)
2019. júl. 28. 20:30
Talleres Córdoba - Vélez Sársfield
1:0 (0:0)
2019. júl. 28. 22:45
Defensa y Justicia - CA Independiente
0:1 (0:1)
10 mérkőzés
2019. júl. 28. 01:00
New England - Orlando City
4:1 (1:0)
2019. júl. 28. 01:30
New York Red Bulls - Columbus Crew
2:3 (1:1)
2019. júl. 28. 02:00
Chicago Fire - D.C. United
0:0
2019. júl. 28. 02:00
FC Dallas - Real Salt Lake
0:0
2019. júl. 28. 02:00
Montreal Impact - Philadelphia
4:0 (2:0)
2019. júl. 28. 02:00
Houston Dynamo - Seattle Sounders
0:1 (0:0)
2019. júl. 28. 02:00
Toronto FC - FC Cincinnati
2:1 (1:0)
2019. júl. 28. 04:00
San Jose Earthquakes - Colorado Rapids
3:1 (2:0)
2019. júl. 28. 04:30
Portland Timbers - L. A. Galaxy
4:0 (2:0)
2 mérkőzés
2019. júl. 28. 18:00
NK Gorica - Osijek
3:1 (1:0)
2019. júl. 28. 20:00
Varazdin - Hajduk Split
0:3 (0:0)
4 mérkőzés
2019. júl. 28. 12:00
Hobro - Randers
2:2 (1:1)
2019. júl. 28. 14:00
Nordsjaelland - Esbjerg
2:0 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Aarhus - Midtjylland
0:1 (0:0)
2019. júl. 28. 18:00
Bröndby - Odense BK
3:2 (1:1)

60 mérkőzés
2019. júl. 28. 16:00
Druzstevník Trstice - Kostolné Kracany
2:2 / tizenegyesekkel 2:3 (0:0)
2019. júl. 28. 16:30
Brezno - Partizán Cierny Balog
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Velké Kosihy - Kolárovo
2:2 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Dvory nad Zitavou - Nové Zámky
3:10 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Salka - Levice
1:3 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Kmetovo - Surany
0:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Baník Handlová - Baník Lehota Vtácnikom
1:4 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Tatran Uhrovec - TEMPO Partizánske
2:1 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Agro Zemné - Druzstevník Besenov
2:6 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Jelka - Galanta
0:3 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Plevník-Drienové - Partizán Precín
3:1 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Dolné Vestenice - Baník Horná Nitra
3:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Komjatice - Velké Lovce
1:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Velké Záluzie - Aleksince
1:4 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Druzstevník Spacince - Horná Krupá
1:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Baník Brodské - Druzstevník Radimov
0:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Mokry Háj - Boleráz
0:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Povazan Pruské - Partizán Domaniza
1:8 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Kanianka - Zemianske Kostolany
1:1 / tizenegyesekkel 1:3 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Podluzany - Velky Dur
1:1 / tizenegyesekkel 7:8 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Piestany - Druzstevník Jacovce
1:1 / tizenegyesekkel 5:6 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Pata - Slovan Hlohovec
3:0 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Druzstevník Malá Maca - Voderady
6:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Slav. Moravsky Svaty Ján - Nafta Gbely
0:3 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Slovan Skalité - Tatran Krásno
0:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Kotesová - Javorník Makov
1:4 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Predmier - Visnové
3:1 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Slovan Vavrecka - Oravské Veselé
0:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Oravan - Námestovo
0:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Nizná - Tvrdosín
0:4 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Jesenské - Filakovo
1:5 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Tatran Turzovka - Kysucké Nové Mesto
0:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Pokrok Stará Bystrica - Cierne
2:1 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Tatran Oscadnica - Spartak V. nad Kysucou
0:3 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Fatran Varín - Stránavy
0:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Druzstevník Dlhá nad O. - Fomat Martin
1:6 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Trstená - Liptovská Stiavnica
1:5 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Besenová - Tatran Chlebnice
2:3 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Gbelany - Oravské Poruba
1:3 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Dobrá Niva - Lokomotíva Zvolen
1:12 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Likavka - Závazná Poruba
1:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Belá - Dolny Kubin
3:1 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Attack Vrútky - Strecno
1:4 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Lovca - Kovácová
0:6 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Strojár Krupina - Tatran VLM
2:3 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Ladomerská Vieska - Rakytovce 85
1:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Hontianske Nemce - Banská Stiavnica
1:0 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Selce - Badín
3:0 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
OSK Lieskovec - Hrinová
3:1 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Revúca - MSK Tisovec
0:3 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Iskra Hnústa - Hajnácka
0:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Baník Velky Krtís - Novohrad Lucenec
1:3 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Radzovce - Príbelce
2:5 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Vinohrad Cebovce - Darmoty
0:1 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Dubovany - Malzenice
1:8 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Hrochot - Salková
1:1 / tizenegyesekkel 7:8 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Bacúch - Sokol Medzibrod
1:3 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Velké Ripnany - Slovan Krusovce
3:3 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:30
Svosov - Slovan Zabokreky
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
2019. júl. 28. 18:00
Nevidzany - Velky Lapás
2:3 (0:0)

3 mérkőzés
2019. júl. 28. 15:00
Östersunds - Malmö FF
0:0
2019. júl. 28. 15:00
Djurgarden - Häcken
2:0 (0:0)
2019. júl. 28. 17:30
IFK Göteborg - Norrköping
0:0
2 mérkőzés
2019. júl. 28. 19:00
Dunaszerdahely - Pohronie
5:1 (2:0)
2019. júl. 28. 19:00
Zilina - Trnava
4:2 (2:0)
1 mérkőzés
2019. júl. 28. 20:00
Napredak - Vojvodina
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
2019. júl. 28. 16:30
Jablonec - Slovácko
6:0 (1:0)
2019. júl. 28. 16:30
Mlada Boleslav - Opava
4:1 (2:1)
2019. júl. 28. 19:00
Slavia Praha - Sigma Olomouc
1:0 (1:0)
16 mérkőzés
2019. júl. 28. 15:00
Unie Hlubina - Hermanice
3:1 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Holicky Olomouc - Vyskov
2:0 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Sumperk - Hanacka Slavia Kromeriz
1:6 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Prerov - Viktoria Otrokovice
0:5 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Spartak Velká Bítes - Velké Mezirící
1:3 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Tatran Vsechovice - Hranice
3:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Slavoj Polná - Stará Rise
1:3 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Sokol Nevsová - Slavicín
0:9 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Brumov - Strání
0:4 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Slavoj Olympia - Jiskra Rymarov
2:3 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Bzenec - Slovan Rosice
0:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Detmarovice - Bospor Bohumín
2:1 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Beskyd Frenstát - Kozlovice
3:0 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Havírov - Hlucin
1:2 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Sokol Lanzho - Hodonín-Sardice
3:1 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Zdírec nad Doubravou - Havlíckuv Brod
1:0 (0:0)

2019. júl. 28.
Csád - Egyenlítői-Guinea
3:3 (0:0)
2019. júl. 28. 12:30
Mauritius - Zimbabwe
0:4 (0:0)
2019. júl. 28. 13:30
Madagaszkár - Mozambik
1:0 (0:0)
2019. júl. 28. 15:00
Szváziföld - Angola
1:1 (0:0)
2019. júl. 28. 15:00
Lesotho - Dél-afrikai Köztársaság
3:2 (0:0)
2019. júl. 28. 18:00
Libéria - Szenegál
1:0 (0:0)
2019. júl. 28. 18:00
Benin - Togo
0:0
2019. júl. 28. 21:00
Tanzánia - Kenya
0:0
2019. júl. 28. 00:00
Cuiabá - Brasil de Pelotas
1:1 (0:0)
2019. júl. 28. 00:00
Vila Nova - Bragantino
0:1 (0:1)
2019. júl. 28. 10:30
FAC Team für Wien - Grazer
2:0 (1:0)
2019. júl. 28. 16:00
FC Vaduz - FC Schaffhausen
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
2019. júl. 28. 17:00
Cork City - Shamrock Rovers
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
2019. júl. 28. 16:00
Arsenal FC - Energetik-BGU Minsk
0:6 (0:2)
2019. júl. 28. 16:30
Oshmyany - Isloch
1:3 (0:0)
2019. júl. 28. 17:00
Belshina - FK Minsk
1:3 (0:0)
2019. júl. 28. 17:30
Lida - Slutsk
3:3 / tizenegyesekkel 2:3 (1:1)
2019. júl. 28. 18:00
Kletsk - Tarpeda
2:7 (0:0)
2 mérkőzés
2019. júl. 28. 17:45
Botev Vratsa - Lokomotiv Plovdiv
1:4 (0:2)
2019. júl. 28. 20:00
Slavia Szófia - CSKA Szófia
1:2 (0:0)

3 mérkőzés
2019. júl. 28. 16:00
Rovaniemi - Inter Turku
0:2 (0:1)
2019. júl. 28. 16:00
Mariehamn - HIFK Helsinki
1:3 (1:1)
2019. júl. 28. 16:00
KPV Kokkola - Kuopion
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
2019. júl. 28. 17:30
Bravo - Tabor Sezana
1:0 (0:0)
2019. júl. 28. 20:30
Maribor - Olimpija Ljubljana
0:0
2019. júl. 28. 15:00
Västeras SK - Dalkurd
1:1 (0:1)
2019. júl. 28. 17:30
Varberg - Örgryte
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
2019. júl. 28. 20:00
Zrinjski - Velez Mostar
1:0 (0:0)
2019. júl. 28. 20:30
Celik Zenica - FK Sarajevo
0:0
4 mérkőzés
2019. júl. 28. 02:00
Club León - CF América
0:0
2019. júl. 28. 04:00
Cruz Azul - Toluca
1:1 (0:0)
2019. júl. 28. 04:06
Club Tijuana - Querétaro
1:1 (1:0)
2019. júl. 28. 19:00
UNAM Pumas - Club Necaxa
2:0 (1:0)
2019. júl. 28. 17:00
Tromsdalen - Strommen
0:2 (0:1)
2019. júl. 28. 18:00
Aalesund - Nest-Sotra
2:0 (0:0)
2019. júl. 28. 18:00
Jerv - Sogndal
1:1 (0:0)
2019. júl. 28. 18:00
Ham-Kam - Sandefjord
1:0 (1:0)
2019. júl. 28. 18:00
KFUM Oslo - Raufoss
2:1 (1:1)
2019. júl. 28. 18:00
Kongsvinger - Skeid
0:2 (0:0)
2019. júl. 28. 18:00
Notodden - Sandnes Ulf
0:4 (0:1)
2019. júl. 28. 20:00
Ullensaker/Kisa - Start
0:2 (0:2)

3 mérkőzés
2019. júl. 28. 18:00
Põhja-Sakala - Helios
5:1 (0:0)
2019. júl. 28. 18:00
TJK Legion II - Äksi Wolves
9:0 (0:0)
2019. júl. 28. 18:45
Team Helm - Rumori Calcio
3:2 (0:0)
1 mérkőzés
2019. júl. 28. 18:00
Tulevik - FCI Levadia
0:3 (0:3)
2 mérkőzés
2019. júl. 28. 18:30
Hapoel Hadera - Ironi Kiryat Shmona
1:2 (0:2)
2019. júl. 28. 19:30
Beitar Jerusalem - Sektzia Nes Tziona
2:1 (0:0)
4 mérkőzés
2019. júl. 28. 02:00
Audax Italiano - Deportes Iquique
3:1 (0:1)
2019. júl. 28. 18:30
O'Higgins - Antofagasta
3:6 (0:5)
2019. júl. 28. 21:00
Huachipato - Universidad Católica
0:1 (0:0)
2019. júl. 28. 23:30
Colo Colo - Everton FC
0:0
3 mérkőzés
2019. júl. 28. 10:15
Viktoria Zizkov - Banik Sokolov
2:1 (1:0)
2019. júl. 28. 17:00
Varnsdorf - Trinec
2:2 (1:0)
2019. júl. 28. 17:00
Slavoj Vysehrad - Usti nad Labem
4:1 (1:0)
2019. júl. 28. 20:00
Al Ahly - Zamalek
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
2019. júl. 28. 18:00
UMF Grindavik - ÍB Vestmannaeyja
2:1 (0:1)
2019. júl. 28. 19:00
KA Akureyri - Hafnarfjördur
1:0 (0:0)
2019. júl. 28. 21:15
Fylkir Reykjavik - KR Reykjavik
1:4 (0:3)
2019. júl. 28. 21:15
Akranes - Valur
1:2 (1:1)
4 mérkőzés
2019. júl. 28. 14:00
Fredericia - Vendsyssel
1:2 (1:0)
2019. júl. 28. 14:00
Nyköbing - HB Koge
3:1 (2:0)
2019. júl. 28. 15:00
Skive - Naestved
3:1 (1:0)
2019. júl. 28. 15:00
Kolding - Hvidovre
2:1 (2:0)

3 mérkőzés
2019. júl. 28. 15:00
FK Astana - Taraz
4:0 (1:0)
2019. júl. 28. 15:00
Tobol - Kaisar Kyzylorda
0:2 (0:2)
2019. júl. 28. 16:00
Ordabasy - Irtysh Pavlodar
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
2019. júl. 28. 13:35
Guangzhou - Guizhou Renhe
3:0 (2:0)
2019. júl. 28. 13:35
Jiangsu Suning - Shenzhen
2:0 (1:0)
2019. júl. 28. 13:35
Wuhan Zall - Shanghai East Asia
1:1 (1:1)
2019. júl. 28. 13:35
Tianjin Quanjian - Tianjin Teda
1:0 (0:0)
2019. júl. 28. 21:00
Nacional Potosí - Club Aurora
3:2 (1:1)
2019. júl. 28. 21:00
Sport Boys Warnes - San José
1:1 (1:0)
2019. júl. 28. 21:30
Club Bolívar - Real Potosí
5:2 (0:1)
2019. júl. 28. 23:15
Jorge Wilstermann - Always Ready
3:0 (2:0)
2019. júl. 28. 17:30
Brda - Dravograd
1:1 (0:0)
2019. júl. 28. 00:00
Atlético Bucaramanga - Millonarios
1:2 (0:0)
2019. júl. 28. 00:30
La Equidad - Unión Magdalena
2:0 (1:0)
2019. júl. 28. 02:45
Once Caldas - Deportivo Pasto
3:1 (2:1)
2019. júl. 28. 22:15
Atlético Huila - Deportivo Cali
2:2 (1:0)
3 mérkőzés
2019. júl. 28. 16:00
FS METTA/LU Riga - Liepaja
2:3 (1:1)
2019. júl. 28. 16:00
Ventspils - BFC Daugavpils
3:0 (1:0)
2019. júl. 28. 18:00
Rigas FS - Valmieras
1:0 (1:0)
2019. júl. 28. 19:00
B36 Torshavn - Vikingur Gota
2:1 (1:1)
12 mérkőzés
2019. júl. 28. 01:00
North Carolina - Atlanta United II
4:2 (4:2)
2019. júl. 28. 02:00
Birmingham Legion - Charlotte Independence
1:0 (1:0)
2019. júl. 28. 02:00
Nashville - Indy Eleven
2:0 (2:0)
2019. júl. 28. 02:30
Saint Louis - Philadelphia Union II
3:0 (1:0)
2019. júl. 28. 02:30
San Antonio - Real Monarchs
3:1 (2:1)
2019. júl. 28. 02:30
Tulsa Roughnecks - Phoenix Rising
0:1 (0:0)
2019. júl. 28. 02:30
Memphis 901 - Ottawa Fury
2:0 (0:0)
2019. júl. 28. 02:30
Austin Bold - Fresno
1:0 (1:0)
2019. júl. 28. 04:00
Tacoma Defiance - OKC Energy
0:2 (0:0)
2019. júl. 28. 04:30
Las Vegas Lights - Rio Grande Valley
2:1 (2:1)
2019. júl. 28. 04:30
Reno 1868 - Colorado Springs
4:0 (2:0)

2019. júl. 28. 19:00
Alajuelense - Herediano
3:2 (2:0)
2019. júl. 28. 21:05
Grecia - Limón
4:0 (2:0)
2019. júl. 28. 21:30
Cartaginés - AD San Carlos
1:0 (1:0)
2019. júl. 28. 23:00
Santos Guápiles - Saprissa
4:0 (1:0)
2019. júl. 28. 23:00
Jicaral - UCR
2:0 (0:0)
2019. júl. 28. 00:00
Club Olimpia - River Plate
2:1 (2:0)
2019. júl. 28. 21:30
Guaraní - Sportivo Luqueno
1:3 (1:1)
2019. júl. 28. 13:30
Zhejiang Greentown - Shaanxi Chang'an
0:1 (0:0)
2019. júl. 28. 03:15
Vida - UPNFM
1:1 (0:0)
2019. júl. 28. 22:00
Real Sociedad - Real Espana
0:0
2019. júl. 28. 22:00
Atlético Venezuela - Carabobo
2:1 (1:1)
2019. júl. 28. 22:00
Estudiantes Mérida - Llaneros de Guanare
3:0 (0:0)
2019. júl. 28. 22:00
Mineros Guyana - LALA
1:0 (0:0)
2019. júl. 28. 22:00
Academica Puerto Cabello - Aragua
1:2 (0:1)
2019. júl. 28. 22:00
Trujillanos - Deportivo Táchira
3:1 (1:1)
2019. júl. 28. 23:30
Caracas - Deportivo Lara
0:3 (0:0)
2 mérkőzés
2019. júl. 28. 21:30
Fundación AIFI - Chicó de Guayana
4:1 (0:0)
2019. júl. 28. 21:30
Dinamo Puerto La Cruz - UCV
0:0
2019. júl. 28. 13:00
Jeonnam Dragons - Seoul E-Land
0:1 (0:1)
2019. júl. 28. 13:00
Anyang - Bucheon 1995
2:2 (1:0)
2019. júl. 28. 09:30
Navalcarnero - Rayo Majadahonda
1:1 (0:0)
2019. júl. 28. 11:00
Werder Bremen - Eibar
4:0 (0:0)
2019. júl. 28. 12:00
Boavista Porto - Tondela
0:0
2019. júl. 28. 14:00
Neumünster - Lübeck
2:0 (0:0)
2019. júl. 28. 14:30
Feyenoord - Southampton
1:3 (1:2)
2019. júl. 28. 15:00
Bayer Leverkusen - Heracles
3:4 (0:2)
2019. júl. 28. 15:00
Twente - Konyaspor
1:0 (0:0)
2019. júl. 28. 15:00
Osmanlispor - Antalyaspor
1:1 (0:1)
2019. júl. 28. 15:30
Samtredia - Merani Martvili
1:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Mönchengladbach - Athletic Bilbao
0:2 (0:1)
2019. júl. 28. 16:00
Middlesbrough - St. Etienne
1:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Sheffield Wednesday - Espanyol
2:2 (1:1)
2019. júl. 28. 16:00
Rangers FC - Derby
1:0 (0:0)
2019. júl. 28. 16:00
Roeselare - Sint-Eloois-Winkel
1:1 (0:0)
2019. júl. 28. 16:15
Arsenal - Lyon
1:2 (1:0)
2019. júl. 28. 16:15
Reading - Chelsea
3:4 (1:2)
2019. júl. 28. 16:30
Bordeaux - Galatasaray
1:3 (0:2)
2019. júl. 28. 17:00
Bayer Leverkusen - Vitesse
1:1 (1:1)
2019. júl. 28. 17:00
Cittadella - Trento
6:0 (2:0)
2019. júl. 28. 17:30
Kasimpasa - Al Ittifaq
4:0 (2:0)
2019. júl. 28. 17:30
Dinamo Vranje - Radnicki Pirot
1:0 (1:0)
2019. júl. 28. 17:30
Pro Vercelli - Casale Calcio
2:0 (1:0)
2019. júl. 28. 18:00
Liverpool - Napoli
0:3 (0:2)
2019. júl. 28. 18:00
Wels - Eintracht Frankfurt
0:7 (0:0)
2019. júl. 28. 18:00
Ajka - Szentlőrinc
1:1 (0:0)
2019. júl. 28. 18:15
1. FC Köln - Villarreal
1:3 (1:1)
2019. júl. 28. 18:45
Santa Clara - Praiense
2:1 (1:0)
2019. júl. 28. 20:00
Sporting CP - Valencia
1:2 (1:1)
2019. júl. 28. 21:00
Pozoblanco - Córdoba
1:5 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
393
34 (9%)
184 (47%)
538
390
34 (9%)
170 (44%)
510
3. AltT
390
32 (8%)
171 (44%)
502
4. Xxy
391
34 (9%)
162 (41%)
494
391
28 (7%)
176 (45%)
492
384
40 (10%)
138 (36%)
476
388
38 (10%)
138 (36%)
466
391
29 (7%)
160 (41%)
465
9. Rati
385
31 (8%)
149 (39%)
453
379
19 (5%)
179 (47%)
453

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont