Főoldal » Meccsek » 2017. március 5. » Sestao River - UD Logronés

Sestao River - UD Logronés 0:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 28. forduló - 2017. március 5. 16:30

Cesar Caneda ('48, 0-1)

Sestao River utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlen

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább UD Logronés győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Sestao River kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Logronés egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Sestao River sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sestao River 3 győzelmet, 3 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Logronés pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Sestao River jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Sestao River olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barakaldo, az Amorebieta. Az UD Logronés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Madrid II vagy az Arenas de Getxo. Az UD Logronés erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Sestao River olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a S.S. Reyes, az Arenas de Getxo vagy az Athletic Bilbao II. Az UD Logronés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Zamudio, a Socuéllamos vagy a Navalcarnero. A Sestao River csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Sestao River 1881., UD Logronés 1015. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Sestao River csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.