Főoldal » Meccsek » 2015. december 19. » Sestao River - Barakaldo

Sestao River - Barakaldo 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. augusztus 24-én is volt Sestao River - Barakaldo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2015. december 19. 17:00

Xabi Etxebarria ('80, 0-1)

Sestao River utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Barakaldo utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Barakaldo győzelem
Az elmúlt fél évben a Sestao River kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Barakaldo egyszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Sestao River sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sestao River 2 győzelmet és 6 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Barakaldo pedig idegenben háromszor nyert, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján a Barakaldo szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Sestao River olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Unión vagy a Fuenlabrada. A Barakaldo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Mirandés, az Ebro. A Barakaldo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Sestao River olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mirandés. A Barakaldo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Getafe II. A Sestao River csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Sestao River 1881., Barakaldo 1028. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Barakaldo jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Barakaldo nyeri ezt a találkozót.