Főoldal » Meccsek » 2015. december 6. » Sestao River - Fuenlabrada

Sestao River - Fuenlabrada 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 11-én is volt Fuenlabrada - Sestao River mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2015. december 6. 16:00

Abaroa ('39, 1-0)

Sestao River utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Fuenlabrada utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Inkább Fuenlabrada győzelem
Az elmúlt fél évben a Sestao River egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Fuenlabrada egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Sestao River sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sestao River 1 győzelmet és 6 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Fuenlabrada pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Sestao River jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Sestao River olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Unión. A Fuenlabrada pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Getafe II. A Sestao River erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Sestao River olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mirandés. A Fuenlabrada gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Talavera. A Sestao River csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Sestao River 1881., Fuenlabrada 1145. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Fuenlabrada jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Sestao River csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.