Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 22. » Salamanca CF UDS - UD Logronés

Salamanca CF UDS - UD Logronés 0:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. február 9-én is volt UD Logronés - Salamanca CF UDS mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2019. szeptember 22. 17:00
Helyszín: Estadio El Helmántico (Salamanca)

Olaetxea ('11, 0-1), Rubén Martínez ('52, 0-2)

Salamanca CF UDS utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább UD Logronés győzelem
Az elmúlt fél évben a Salamanca CF UDS egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Logronés egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Salamanca CF UDS sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Salamanca CF UDS 1 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Logronés pedig idegenben háromszor nyert, négyszer játszott döntetlent. Ez alapján az UD Logronés szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Salamanca CF UDS olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Arenas de Getxo, a Navalcarnero vagy a CF Internacional. Az UD Logronés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Sociedad II, az Arenas de Getxo vagy a Badajoz. Az UD Logronés erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Salamanca CF UDS olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Madrid II vagy a Real Oviedo. Az UD Logronés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Hércules vagy a Numancia. Az UD Logronés csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Salamanca CF UDS 2798., UD Logronés 951. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az UD Logronés nyeri ezt a találkozót.