Főoldal » Meccsek » 2021. október 31. » Sabadell - UCAM Murcia

Sabadell - UCAM Murcia 1:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. február 20-án is volt UCAM Murcia - Sabadell mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2021. október 31. 17:00
Helyszín: Estadi de la Nova Creu Alta (Sabadell)

Jacobo ('19, 1-0), Nuha ('21, 1-1)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Sabadell győzelem:
17 tipp (47%)
11 tipp (30%)
UCAM Murcia győzelem:
8 tipp (22%)

Sabadell utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelem

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább UCAM Murcia győzelem
Az elmúlt fél évben a Sabadell négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UCAM Murcia egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Sabadell sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sabadell 1 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UCAM Murcia pedig idegenben egyszer nyert és háromszor kapott ki. Tehát a Sabadell jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Sabadell olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Ponferradina. Az UCAM Murcia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Linares Deportivo. A Sabadell erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Sabadell olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Villarreal II, a Tenerife vagy a Barcelona II. Az UCAM Murcia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Betis II, az UD Ibiza vagy a Linense. A Sabadell csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Sabadell 610., UCAM Murcia 970. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sabadell jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Sabadell csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.