Főoldal » Meccsek » 2021. október 15. » Sabadell - Atletico Sanluqueno

Sabadell - Atletico Sanluqueno 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. február 12-én is volt Atletico Sanluqueno - Sabadell mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2021. október 15. 19:00
Helyszín: Estadi de la Nova Creu Alta (Sabadell)

Sabadell győzelem:
34 tipp (75%)
4 tipp (8%)
Atletico Sanluqueno győzelem:
7 tipp (15%)

Sabadell utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Atletico Sanluqueno győzelem

Az elmúlt fél évben a Sabadell négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atletico Sanluqueno háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atletico Sanluqueno az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sabadell 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atletico Sanluqueno pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent. Ez alapján az Atletico Sanluqueno szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Sabadell olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Mallorca, a Rayo Vallecano vagy a Ponferradina. Az Atletico Sanluqueno pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Castellón, a Xerez vagy a Betis II. A Sabadell erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Sabadell olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Villarreal II, a Tenerife vagy a Barcelona II. Az Atletico Sanluqueno gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linares Deportivo, az UCAM Murcia vagy a Celta Vigo. A Sabadell csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Sabadell 609., Atletico Sanluqueno 1887. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sabadell jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Sabadell csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.