Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 24. » Sabadell - Peralada

Sabadell - Peralada 2:2 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. augusztus 10-én is volt Peralada - Sabadell mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2017. szeptember 24. 17:00
Helyszín: Estadi de la Nova Creu Alta (Sabadell)

Sabadell győzelem:
28 tipp (87%)
1 tipp (3%)
Peralada győzelem:
3 tipp (9%)

Sabadell utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Peralada győzelem
Az elmúlt fél évben a Sabadell egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Peralada egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Sabadell sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sabadell 1 győzelmet, 4 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Peralada pedig idegenben kétszer kapott ki. Tehát a Sabadell jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Sabadell olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Badalona. A Peralada gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Valencia II. A Sabadell csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Sabadell 614., Peralada 2248. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sabadell jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Sabadell csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.