Főoldal » Meccsek » 2023. április 22. » Real Unión - Athletic Bilbao II

Real Unión - Athletic Bilbao II 2:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 33. forduló - 2023. április 22. 19:00
Helyszín: Estadio Gal (Irún)

Carlos Bravo ('20, 1-0), Inigo López ('63, 1-1), Nacho ('86, 2-1)

• Irazusta az egyetlen a mezőnyből, aki tíz Real Unión - Athletic Bilbao II mérkőzésen is szerepelt.

Real Unión utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereség

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Athletic Bilbao II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Athletic Bilbao II csapatának kedvez (4:2).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Real Unión stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Athletic Bilbao II csapatának kedvez (4:1).
Az elmúlt fél évben a Real Unión kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Athletic Bilbao II egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Real Unión sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Unión 3 győzelmet, 3 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Athletic Bilbao II pedig idegenben ötször játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Real Unión jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Unión olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Eldense, a Gimnastic vagy a Sabadell. Az Athletic Bilbao II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Intercity, a La Nucía vagy az Osasuna II. A Real Unión csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Unión 1034., Athletic Bilbao II 1144. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Unión jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Unión csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.