Főoldal » Meccsek » 2023. április 9. » La Nucía - Athletic Bilbao II

La Nucía - Athletic Bilbao II 3:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 31. forduló - 2023. április 9. 12:00
Helyszín: Estadi Olímpic Camilo Cano (La Nucia)

Josema Raigal ('15, 1-0), Mikel Mendibe ('39, 1-1), Juan Delgado ('82, 2-1), Borja Calvo ('88, 3-1)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot.

La Nucía utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Athletic Bilbao II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a La Nucía csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a La Nucía egyszer sem nyert hazai pályán, ötször játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Athletic Bilbao II egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a La Nucía sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a La Nucía 2 győzelmet, 8 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Athletic Bilbao II pedig idegenben ötször játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a La Nucía jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a La Nucía olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Numancia vagy a Valencia. Az Athletic Bilbao II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Intercity, az Osasuna II. A La Nucía csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

La Nucía 2705., Athletic Bilbao II 1137. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Athletic Bilbao II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a La Nucía csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.