Főoldal » Meccsek » 2023. január 22. » Real Sociedad II - Intercity

Real Sociedad II - Intercity 2:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 20. forduló - 2023. január 22. 12:00
Helyszín: Instalaciones de Zubieta (Donostia-San Sebastián)

Javier Martón ('44, 11-esből, 1-0), Gaizka Campos ('53, 1-1), Ekain Azkune ('75, 2-1)

Real Sociedad II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Intercity utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Intercity győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Intercity csapatának kedvez (5:2).
Az elmúlt fél évben a Real Sociedad II kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Intercity egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Real Sociedad II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Sociedad II 5 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Intercity pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Real Sociedad II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Sociedad II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, a Gimnastic vagy az Atlético Baleares. Az Intercity pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Numancia, a Gimnastic vagy a Cirbonero. A Real Sociedad II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Real Sociedad II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a La Nucía, a Rayo Majadahonda vagy a Real Murcia. Az Intercity gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a SD Logronés, a Castellón vagy az Amorebieta. A Real Sociedad II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Sociedad II 1027., Intercity 4121. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Sociedad II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Sociedad II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.