Főoldal » Meccsek » 2023. december 10. » Algeciras - UD Ibiza

Algeciras - UD Ibiza 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 10-én is volt UD Ibiza - Algeciras mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2023. december 10. 12:00
Helyszín: Estadio Nuevo Mirador (Algeciras)

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább UD Ibiza győzelem

Az elmúlt fél évben az Algeciras háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Ibiza négyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az UD Ibiza az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Algeciras 4 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Ibiza pedig idegenben hatszor nyert, kétszer játszott döntetlent. Ez alapján az UD Ibiza szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Córdoba, a San Fernando vagy a Mérida AD. Az UD Ibiza pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Córdoba, az Alcoyano vagy a Melilla. Az UD Ibiza erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Intercity vagy a Málaga. Az UD Ibiza gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Villanovense vagy a Sabadell. Az UD Ibiza csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Algeciras 1726., UD Ibiza 1541. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Ibiza jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az UD Ibiza nyeri ezt a találkozót.