Főoldal » Meccsek » 2016. március 19. » Real Jaén - Algeciras

Real Jaén - Algeciras 3:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2016. március 19. 15:30

Sergio Molina ('22, 1-0), Nuno Silva ('88, 2-0), Sergio Molina ('90, 3-0), Javi Medina ('90, 3-1)

Real Jaén utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Inkább Algeciras győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Real Jaén csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben a Real Jaén egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Algeciras egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Real Jaén sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Jaén 4 győzelmet, 3 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Algeciras pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát a Real Jaén jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Jaén olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva, a Melilla vagy a Linares Deportivo. Az Algeciras pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Huelva, a Melilla vagy a Mérida AD. Az Algeciras erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Real Jaén olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mérida AD, a Granada II vagy a Marbella. Az Algeciras gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linares Deportivo, a Jumilla vagy a Villanovense. A Real Jaén csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Jaén 1519., Algeciras 2357. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Jaén jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Jaén csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.