Főoldal » Meccsek » 2016. március 13. » Algeciras - UCAM Murcia

Algeciras - UCAM Murcia 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. április 24-én is volt Algeciras - UCAM Murcia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 29. forduló - 2016. március 13. 17:00

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereség

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább UCAM Murcia győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az UCAM Murcia csapatának kedvez (5:1).
Az elmúlt fél évben az Algeciras kétszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UCAM Murcia egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Algeciras 5 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UCAM Murcia pedig idegenben ötször nyert, ötször játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az UCAM Murcia szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Cádiz, a Marbella vagy a Linense. Az UCAM Murcia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Melilla, a La Hoya Lorca vagy a Real Jaén. Az Algeciras erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a San Roque, a Mérida AD. Az UCAM Murcia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sevilla Atlético vagy a Huelva. Az UCAM Murcia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Algeciras 2357., UCAM Murcia 1005. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az UCAM Murcia nyeri ezt a találkozót.