Főoldal » Meccsek » 2017. október 14. » Racing Ferrol - Unión Adarve

Racing Ferrol - Unión Adarve 1:2 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. március 4-én is volt Unión Adarve - Racing Ferrol mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2017. október 14. 18:00
Helyszín: Estadio Municipal de A Malata (Ferrol)

Gianni ('45, 0-1), Fran Sota ('58, 1-1), Iván Orts ('90+2, 1-2)

Racing Ferrol győzelem:
26 tipp (83%)
3 tipp (9%)
Unión Adarve győzelem:
2 tipp (6%)

Racing Ferrol utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Unión Adarve utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Unión Adarve győzelem

Az elmúlt fél évben a Racing Ferrol egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unión Adarve egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Unión Adarve az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Racing Ferrol 1 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unión Adarve pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Racing Ferrol jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Racing Ferrol olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Coruxo. Az Unión Adarve pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Rayo Majadahonda. Az Unión Adarve erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Racing Ferrol olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Boiro, a Navalcarnero vagy a Pontevedra. Az Unión Adarve gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cerceda, az Ontinyent vagy a Sporting Gijón II. A Racing Ferrol csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Racing Ferrol 1470., Unión Adarve 2317. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Racing Ferrol jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Racing Ferrol csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.