Főoldal » Meccsek » 2017. október 14.

Meccsek - 2017. október 14.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2017. október 14.)


4 mérkőzés
2017. okt. 14. 13:00
Athletic Bilbao - Sevilla
1:0 (1:0)
2017. okt. 14. 16:15
Getafe - Real Madrid
1:2 (0:1)
2017. okt. 14. 18:30
Alavés - Real Sociedad
0:2 (0:0)
2017. okt. 14. 20:45
Atlético Madrid - FC Barcelona
1:1 (1:0)
7 mérkőzés
2017. okt. 14. 13:30
Liverpool - Manchester United
0:0
2017. okt. 14. 16:00
Manchester City - Stoke
7:2 (3:1)
2017. okt. 14. 16:00
Tottenham - Bournemouth
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Crystal Palace - Chelsea
2:1 (2:1)
2017. okt. 14. 16:00
Burnley - West Ham United
1:1 (0:1)
2017. okt. 14. 16:00
Swansea - Huddersfield
2:0 (1:0)
2017. okt. 14. 18:30
Watford - Arsenal
2:1 (0:1)

31 mérkőzés
2017. okt. 14. 13:30
St. Albans - Boreham Wood
1:3 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Halifax - Tranmere
1:3 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Solihull Moors - Ossett
1:1 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
South Shields - Hartlepool
1:2 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Chorley - Boston United
0:0
2017. okt. 14. 16:00
Burgess Hill - Dartford
0:1 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Eastleigh - Hereford FC
1:2 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Telford - United of Manchester
3:1 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Harrogate Town - Gainsborough
1:2 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Nantwich - Kettering
1:1 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Guiseley - Shildon
6:0 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Fylde - Wrexham
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Kidderminster - Chester
2:0 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Scarborough - Hyde
0:2 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Stourbridge - Macclesfield
0:5 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Brackley - Billericay
3:3 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Dagenham & Redbridge - Leyton
0:0
2017. okt. 14. 16:00
Aldershot - Torquay
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Bath - Chelmsford
0:0
2017. okt. 14. 16:00
Oxford City - Bognor Regis
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Maidenhead - Havant & Waterlooville
2:1 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Haringey Borough - Heybridge Swifts
2:4 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Woking - Concord Rangers
1:1 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Hampton & Richmond - Truro
0:2 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Dover Athletic - Bromley
0:0
2017. okt. 14. 16:00
Slough - Folkestone Invicta
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Maidstone - Enfield Town
2:2 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Margate - Leatherhead
1:2 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Paulton - Sutton
2:3 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
East Thurrock - Ebbsfleet
0:0
2017. okt. 14. 16:00
Buxton - Gateshead
1:2 (0:0)

6 mérkőzés
2017. okt. 14. 15:30
Diósgyőr - Vasas
5:0 (1:0)
2017. okt. 14. 15:30
Szombathelyi Haladás - Budapest Honvéd
1:2 (0:1)
2017. okt. 14. 15:30
Mezőkövesd - Debreceni VSC
0:2 (0:1)
2017. okt. 14. 15:30
Újpest - Paks
0:0
2017. okt. 14. 15:30
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő - Fehérvár
1:1 (1:1)
2017. okt. 14. 19:30
Puskás Akadémia - Ferencváros
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
2017. okt. 14. 18:00
Juventus - Lazio
1:2 (1:0)
2017. okt. 14. 20:45
AS Roma - Napoli
0:1 (0:1)
6 mérkőzés
2017. okt. 14. 15:30
Bayern München - Freiburg
5:0 (2:0)
2017. okt. 14. 15:30
Hertha BSC - Schalke 04
0:2 (0:0)
2017. okt. 14. 15:30
Hoffenheim - Augsburg
2:2 (0:0)
2017. okt. 14. 15:30
Mainz - Hamburger SV
3:2 (1:1)
2017. okt. 14. 15:30
Hannover 96 - Eintracht Frankfurt
1:2 (1:1)
2017. okt. 14. 18:30
Borussia Dortmund - RB Leipzig
2:3 (1:2)
6 mérkőzés
2017. okt. 14. 17:00
Dijon - Paris St. Germain
1:2 (0:0)
2017. okt. 14. 20:00
Guingamp - Stade Rennes
2:0 (0:0)
2017. okt. 14. 20:00
Toulouse - Amiens SC
1:0 (1:0)
2017. okt. 14. 20:00
Lille - Troyes
2:2 (1:1)
2017. okt. 14. 20:00
Caen - Angers
0:2 (0:0)
2017. okt. 14. 20:00
St. Etienne - Metz
3:1 (0:1)
2017. okt. 14. 13:00
Dynamo Dresden - Ingolstadt
2:2 (1:2)
2017. okt. 14. 13:00
Bochum - Sandhausen
2:0 (1:0)
2017. okt. 14. 13:00
Arminia Bielefeld - Fortuna Düsseldorf
0:2 (0:1)

4 mérkőzés
2017. okt. 14. 18:30
Ajax - Sparta Rotterdam
4:0 (1:0)
2017. okt. 14. 18:30
Roda - NAC Breda
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 20:45
Feyenoord - Zwolle
0:0
2017. okt. 14. 20:45
Utrecht - Heerenveen
3:1 (2:1)
2017. okt. 14. 16:00
Cádiz - Leonesa
2:2 (2:0)
2017. okt. 14. 18:00
Granada - Real Oviedo
2:0 (1:0)
2017. okt. 14. 18:00
Barcelona II - La Hoya Lorca
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 20:00
Tenerife - Numancia
1:1 (1:1)
2017. okt. 14. 15:00
III. Kerületi TUE UPE - Veszprém
2:2 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Érd - Dunaharaszti
2:1 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Ajka - Kaposvár
2:1 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Pénzügyőr - Csepel
2:2 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Pápai Perutz - Csorna
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Gyirmót II - Andráshida
1:2 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Salgótarján - Füzesgyarmat
0:1 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Tiszafüred - Balassagyarmat
5:2 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Debreceni EAC - Putnok
1:3 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Gyöngyös - Tiszaújváros
3:5 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Tállya - Nyírbátor
2:6 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Duna Aszfalt Tiszakécske - SZEOL
2:0 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Makó - Pécsi MFC
0:7 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Rákosmenti KSK - FC Dabas
1:2 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Szekszárd - Vecsés
3:3 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Szentlőrinc - Hódmezővásárhely
3:1 (0:0)
2017. okt. 14. 18:00
Dunaújváros - Mórahalom
2:1 (0:0)

9 mérkőzés
2017. okt. 14. 16:00
Leeds United - Reading
0:1 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Barnsley - Middlesbrough
2:2 (2:1)
2017. okt. 14. 16:00
Bolton Wanderers - Sheffield Wednesday
2:1 (1:0)
2017. okt. 14. 16:00
Brentford - Millwall
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Fulham - Preston
2:2 (0:2)
2017. okt. 14. 16:00
Norwich - Hull
1:1 (0:1)
2017. okt. 14. 16:00
Sheffield United - Ipswich
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Sunderland AFC - Queens Park
1:1 (0:1)
2017. okt. 14. 18:30
Wolverhampton - Aston Villa
2:0 (0:0)
8 mérkőzés
2017. okt. 14. 15:00
Parma - Pescara
0:1 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Brescia - Novara
0:1 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Carpi - Cesena
2:1 (2:0)
2017. okt. 14. 15:00
Cittadella - Cremonese
1:2 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Frosinone - Palermo
0:0
2017. okt. 14. 15:00
Pro Vercelli - Bari
2:2 (1:0)
2017. okt. 14. 15:00
Ternana - Spezia
4:2 (2:2)
2017. okt. 14. 15:00
Ascoli - Venezia
3:3 (0:1)
6 mérkőzés
2017. okt. 14. 16:00
Vasco da Gama - Guimaraes
1:6 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Torcatense - Marítimo
0:1 (0:0)
2017. okt. 14. 17:00
Cova Piedade - Anadia
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
2017. okt. 14. 19:00
Academico Viseu - Feirense
0:0 / tizenegyesekkel 3:4
2017. okt. 14. 19:00
Sao Martinho - Braga
2:3 (0:0)
2017. okt. 14. 20:00
Olhanense - Benfica
0:1 (0:0)

3 mérkőzés
2017. okt. 14. 13:00
Dinamo Moszkva - SKA-Energia Khabarovsk
2:0 (1:0)
2017. okt. 14. 15:30
FK Ural - Anzhi
2:1 (0:0)
2017. okt. 14. 18:00
FK Krasnodar - CSKA Moszkva
0:1 (0:1)
2017. okt. 14. 14:55
Clermont - Le Havre
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
2017. okt. 14. 15:30
Gaz Metan Medias - Viitorul Constanta
0:1 (0:1)
2017. okt. 14. 18:15
CSMS Iasi - CS U Craiova
1:2 (0:1)
4 mérkőzés
2017. okt. 14. 13:00
Karabükspor - Kayserispor
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 15:30
Istanbul Basaksehir - Alanyaspor
2:1 (1:1)
2017. okt. 14. 15:30
Antalyaspor - Göztepe Izmir
1:3 (1:2)
2017. okt. 14. 18:30
Konyaspor - Galatasaray
0:2 (0:0)
4 mérkőzés
2017. okt. 14. 18:00
Sporting Charleroi - AS Eupen
2:2 (1:1)
2017. okt. 14. 20:00
Genk - Mouscron-Péruwelz
1:1 (0:1)
2017. okt. 14. 20:00
Lokeren - Sint-Truidense
1:1 (0:0)
2017. okt. 14. 20:30
Gent - Waasland-Beveren
2:0 (0:0)
15 mérkőzés
2017. okt. 14. 16:00
Banks O' Dee - Selkirk
2:0 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Berwick - Annan
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Buckie Thistle - BSC Glasgow
6:2 (4:0)
2017. okt. 14. 16:00
Civil Service Strollers - Brora Rangers
0:5 (0:1)
2017. okt. 14. 16:00
Cowdenbeath - East Kilbride
0:1 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Deveronvale - Glenafton Athletic
0:2 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Edinburgh University - Fraserburgh
0:2 (0:2)
2017. okt. 14. 16:00
Formartine - East Stirlingshire
4:0 (2:0)
2017. okt. 14. 16:00
Keith - Clyde
0:3 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Nairn County - Cove Rangers
1:2 (0:1)
2017. okt. 14. 16:00
Peterhead - Colville Park
9:0 (5:0)
2017. okt. 14. 16:00
Spartans - Clachnacuddin
5:0 (3:0)
2017. okt. 14. 16:00
Stirling Albion - Lothian Hutchison
3:5 (1:2)
2017. okt. 14. 16:00
Montrose - Stirling University
4:1 (2:1)
2017. okt. 14. 16:00
Elgin - Edusport Academy
3:1 (1:0)

5 mérkőzés
2017. okt. 14. 16:00
Celtic - Dundee FC
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Hibernian - Aberdeen
0:1 (0:1)
2017. okt. 14. 16:00
Ross County - Heart of Midlothian
1:2 (1:1)
2017. okt. 14. 16:00
Hamilton - Motherwell
1:2 (1:1)
2017. okt. 14. 16:00
Partick Thistle - Kilmarnock
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
2017. okt. 14. 16:00
LASK Linz - Salzburg
1:3 (1:1)
2017. okt. 14. 18:30
Rapid Wien - St. Pölten
1:0 (1:0)
2017. okt. 14. 18:30
Altach - Admira
2:2 (0:1)
2017. okt. 14. 18:30
Wolfsberger - Mattersburg
2:2 (1:0)
2 mérkőzés
2017. okt. 14. 16:00
Veres Rivne - Illichivets
1:1 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Stal Kamjanske - Zorya Lugansk
0:1 (0:0)
12 mérkőzés
2017. okt. 14. 16:00
Bristol Rovers - Oxford United
0:1 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Plymouth - Shrewsbury
1:1 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Bury FC - Bradford
3:1 (2:1)
2017. okt. 14. 16:00
Charlton Athletic - Doncaster
1:0 (1:0)
2017. okt. 14. 16:00
Fleetwood - Rochdale
2:2 (1:0)
2017. okt. 14. 16:00
Northampton - Wimbledon
0:1 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Oldham - Blackburn Rovers
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Peterborough - Gillingham
0:1 (0:1)
2017. okt. 14. 16:00
Portsmouth - Milton Keynes Dons
2:0 (2:0)
2017. okt. 14. 16:00
Rotherham - Scunthorpe
2:0 (1:0)
2017. okt. 14. 16:00
Walsall - Blackpool
1:1 (1:0)
2017. okt. 14. 16:00
Wigan - Southend
3:0 (1:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
7 mérkőzés
2017. okt. 14. 14:00
Karlsruhe - Würzburger Kickers
2:0 (1:0)
2017. okt. 14. 14:00
Carl Zeiss Jena - Hansa Rostock
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 14:00
Unterhaching - Preußen Münster
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 14:00
Aalen - Zwickau
2:2 (0:1)
2017. okt. 14. 14:00
Paderborn - Werder Bremen II
7:1 (5:0)
2017. okt. 14. 14:00
Chemnitzer - Lotte
3:1 (1:1)
2017. okt. 14. 14:00
Wehen Wiesbaden - Meppen
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
2017. okt. 14. 19:00
Lausanne - BSC Young Boys
2:1 (1:0)
2017. okt. 14. 19:00
Lugano - Basel
0:4 (0:2)
3 mérkőzés
2017. okt. 14. 15:00
PAS Giannina - Platanias
3:1 (3:1)
2017. okt. 14. 17:15
Atromitos - Asteras Tripolis
1:0 (1:0)
2017. okt. 14. 19:30
Panionios Athen - Olympiakos Pireus
3:4 (1:3)
2017. okt. 14. 17:30
Atlético Saguntino - Sabadell
1:1 (0:1)
2017. okt. 14. 18:00
Llagostera - Elche
2:1 (0:1)
2017. okt. 14. 18:00
Ontinyent - Olot
1:0 (1:0)
6 mérkőzés
2017. okt. 14. 00:05
Lanus - Unión de Santa Fe
2:1 (0:1)
2017. okt. 14. 02:05
San Lorenzo - Defensa y Justicia
3:1 (1:0)
2017. okt. 14. 19:05
Colón - Temperley
2:0 (1:0)
2017. okt. 14. 19:05
Rosario Central - Argentinos Juniors
1:3 (0:1)
2017. okt. 14. 21:15
Estudiantes - Banfield
1:1 (0:1)
2017. okt. 14. 23:05
Vélez Sársfield - Newell's Old Boys
1:0 (1:0)

Online játszótér
10 mérkőzés
2017. okt. 14. 12:00
Tomsk - Fakel
1:0 (1:0)
2017. okt. 14. 12:00
Sibir Novosibirsk - Gazovik Orenburg
0:1 (0:0)
2017. okt. 14. 13:00
Sovjetov - Rotor Volgograd
1:1 (0:1)
2017. okt. 14. 13:00
Shinnik - Baltika Kaliningrad
1:0 (1:0)
2017. okt. 14. 13:00
PFC Sochi - Szpartak Moszkva II
2:2 (1:0)
2017. okt. 14. 13:00
FK Nizhny Novgorod - Kuban Krasnodar
0:3 (0:1)
2017. okt. 14. 13:00
Tyumen - FK Tambov
3:1 (0:0)
2017. okt. 14. 14:00
Avangard Kursk - Luch-Energia
1:2 (0:1)
2017. okt. 14. 15:00
Volgar Astrakhan - Yenisey
1:2 (0:0)
2017. okt. 14. 17:00
Khimki - Zenit Szentpétervár II
1:1 (1:0)
2017. okt. 14. 14:30
Teramo - Padova
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
2017. okt. 14. 15:30
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sacz
2:2 (1:1)
2017. okt. 14. 18:00
Nieciecza - Arka Gdynia
1:1 (1:1)
2017. okt. 14. 20:30
Slask Wroclaw - Wisla Kraków
0:2 (0:0)
12 mérkőzés
2017. okt. 14. 16:00
Forest Green Rovers - Newport
0:4 (0:2)
2017. okt. 14. 16:00
Accrington Stanley - Coventry
1:0 (1:0)
2017. okt. 14. 16:00
Chesterfield - Morecambe
0:2 (0:1)
2017. okt. 14. 16:00
Colchester - Carlisle
0:1 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Luton - Stevenage
7:1 (3:1)
2017. okt. 14. 16:00
Mansfield - Swindon
1:3 (0:2)
2017. okt. 14. 16:00
Notts - Barnet
2:1 (1:0)
2017. okt. 14. 16:00
Port Vale - Cheltenham
3:1 (1:0)
2017. okt. 14. 16:00
Wycombe - Exeter
0:0
2017. okt. 14. 16:00
Yeovil - Crewe
2:0 (1:0)
2017. okt. 14. 16:00
Grimsby - Crawley
0:0
2017. okt. 14. 16:00
Lincoln City - Cambridge United
0:0

VIATOM VÉROXIGÉNSZINT MÉRŐ
2017. okt. 14. 14:30
Lecce - Akragas
0:0
2017. okt. 14. 14:30
Paganese - Virtus Francavilla
2:2 (0:1)
2017. okt. 14. 14:30
Sicula Leonzio - Juve Stabia
0:0
2017. okt. 14. 16:30
Reggina - Fidelis Andria
2:0 (1:0)
2017. okt. 14. 16:30
Fondi - Trapani
1:0 (1:0)
2017. okt. 14. 16:30
Bisceglie - Rende
0:0
2017. okt. 14. 18:30
Casertana - Monopoli
0:3 (0:0)
2017. okt. 14. 18:30
Catanzaro - Matera
0:2 (0:1)
2017. okt. 14. 20:30
Siracusa - Catania
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
2017. okt. 14. 15:00
Zemplín Michalovce - Trnava
0:3 (0:2)
2017. okt. 14. 17:00
Podbrezová - Dunaszerdahely
0:2 (0:0)
2017. okt. 14. 17:00
Trencín - FK Senica
4:1 (2:0)
2017. okt. 14. 17:00
Slovan Bratislava - Tatran Presov
3:2 (1:1)
2017. okt. 14. 18:00
Ruzomberok - Zlate Moravce
1:1 (1:1)
2017. okt. 14. 17:00
Real Valladolid II - Cerceda
1:0 (1:0)
2017. okt. 14. 18:00
Racing Ferrol - Unión Adarve
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
2017. okt. 14. 15:00
Istra 1961 - Rijeka
1:0 (1:0)
2017. okt. 14. 19:00
Dinamo Zágráb - Osijek
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
2017. okt. 14. 16:00
Nordsjaelland - Randers
3:2 (1:1)
3 mérkőzés
2017. okt. 14. 14:00
Halmstad - IFK Göteborg
1:2 (1:0)
2017. okt. 14. 16:00
Östersunds - Örebro
3:0 (3:0)
2017. okt. 14. 16:00
Häcken - AFC Eskilstuna
3:0 (1:0)

6 mérkőzés
2017. okt. 14. 17:00
Zbrojovka Brno - Slovácko
2:1 (0:0)
2017. okt. 14. 17:00
Slovan Liberec - Dukla Praha
3:0 (1:0)
2017. okt. 14. 17:00
Mlada Boleslav - Teplice
2:2 (1:1)
2017. okt. 14. 17:00
Sigma Olomouc - Jablonec
0:0
2017. okt. 14. 17:00
Zlín - Jihlava
2:1 (0:1)
2017. okt. 14. 20:00
Karvina - Slavia Praha
0:2 (0:1)
5 mérkőzés
2017. okt. 14. 15:00
FK Zemun - Vojvodina
0:0
2017. okt. 14. 16:00
Crvena Zvezda - Macva Sabac
4:0 (2:0)
2017. okt. 14. 16:00
Radnicki Nis - Vozdovac
1:1 (0:0)
2017. okt. 14. 17:00
Cukaricki - Javor
0:0
2017. okt. 14. 17:00
Rad Belgrád - Spartak Subotica
0:2 (0:1)
2017. okt. 14. 19:00
Wil - Aarau
1:3 (0:1)
2017. okt. 14. 19:00
FC Schaffhausen - Wohlen
2:1 (0:1)
2017. okt. 14. 13:30
Franciaország U17 - Honduras U17
5:1 (2:1)
2017. okt. 14. 13:30
Japán U17 - Új-Kaledónia U17
1:1 (1:0)
2017. okt. 14. 16:30
Mexikó U17 - Chile U17
0:0
2017. okt. 14. 16:30
Anglia U17 - Irak U17
4:0 (1:0)
2017. okt. 14. 00:15
Paysandu - CRB
0:0
2017. okt. 14. 01:30
Paraná - Criciúma
2:1 (1:1)
2017. okt. 14. 02:30
Juventude - Londrina
0:2 (0:1)
2017. okt. 14. 21:30
Figueirense - Santa Cruz FC
2:1 (2:0)
2017. okt. 14. 21:30
ABC - Boa
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 21:30
Vila Nova - Goiás
0:0
2017. okt. 14. 21:30
América MG - Luverdense
2:1 (2:1)

2 mérkőzés
2017. okt. 14. 15:30
Tromso - Rosenborg
0:3 (0:1)
2017. okt. 14. 18:00
Stromsgodset - Odd Grenland
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2017. okt. 14. 19:30
Limerick - Drogheda
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 14:45
Laval - Consolat Marseille
1:1 (1:0)
2017. okt. 14. 16:00
Vitoria - Racing Santander
0:0
2017. okt. 14. 17:00
Osasuna II - Real Sociedad II
0:3 (0:1)
2017. okt. 14. 18:00
Leioa - Izarra
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
2017. okt. 14. 17:00
Anorthosis - Apollon Limassol
1:1 (0:1)
2017. okt. 14. 19:00
Aris Limassol - AEK Larnaka
0:5 (0:4)
2 mérkőzés
2017. okt. 14. 14:30
Slavia Szófia - Dunav Ruse
3:0 (2:0)
2017. okt. 14. 19:00
Cherno More Varna - Ludogorets
0:1 (0:1)
2017. okt. 14. 17:00
Cercle Brugge - Roeselare
1:1 (0:1)
7 mérkőzés
2017. okt. 14. 06:00
Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol
3:0 (2:0)
2017. okt. 14. 07:00
Gamba Osaka - Albirex Niigata
0:1 (0:0)
2017. okt. 14. 07:00
Shimizu - Jubilo Iwata
0:3 (0:1)
2017. okt. 14. 07:00
Yokohama F. Marinos - Omiya Ardija
1:1 (0:1)
2017. okt. 14. 08:00
Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima
2:0 (1:0)
2017. okt. 14. 08:00
Kawasaki Frontale - Vegalta Sendai
3:2 (0:1)
2017. okt. 14. 12:00
Urawa Red Diamonds - Vissel Kobe
1:1 (1:1)
2017. okt. 14. 13:00
Isloch - Krumkachy
1:1 (1:0)
2017. okt. 14. 16:00
Shakhter Soligorsk - Dinamo Minsk
0:1 (0:1)

2017. okt. 14. 21:00
Agropecuario - Ferro Carril Oeste
2:0 (1:0)
2017. okt. 14. 22:05
Deportivo Riestra - Quilmes
0:1 (0:0)
2017. okt. 14. 23:00
Instituto - Aldosivi
1:1 (0:0)
2017. okt. 14. 13:00
Górnik Leczna - Pogon Siedlce
1:1 (0:0)
2017. okt. 14. 17:00
Chrobry Glogów - Wigry Suwalki
3:3 (2:0)
2017. okt. 14. 17:00
Tychy - Puszcza Niepolomice
1:1 (0:0)
2017. okt. 14. 17:15
Stomil Olsztyn - Odra Opole
2:0 (1:0)
2017. okt. 14. 17:45
Podbeskidzie - Katowice
1:2 (1:1)
2017. okt. 14. 18:00
Bytovia Bytow - Zaglebie Sosnowiec
2:2 (2:2)
2017. okt. 14. 18:00
Olimpia Grudziadz - Miedz Legnica
0:1 (0:0)
2017. okt. 14. 13:00
Norrby - Degerfors
2:0 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Dalkurd - Öster
1:2 (1:0)
2017. okt. 14. 16:00
Frej - Varberg
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
2017. okt. 14. 00:00
Cruz Azul - CF América
1:3 (0:2)
2017. okt. 14. 02:00
Puebla - Querétaro
2:2 (1:0)
2017. okt. 14. 04:00
Club Tijuana - Veracruz
0:0
4 mérkőzés
2017. okt. 14. 13:00
Triglav - Krsko
3:1 (2:1)
2017. okt. 14. 15:30
ND Gorica - Celje
2:1 (1:0)
2017. okt. 14. 17:00
Domzale - Ankaran Hrvatini
6:0 (3:0)
2017. okt. 14. 20:20
Aluminij - Olimpija Ljubljana
1:2 (1:1)
2017. okt. 14. 16:00
Brechin - Greenock Morton
0:1 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Dumbarton - St. Mirren
0:2 (0:1)
2017. okt. 14. 16:00
Falkirk - Inverness
0:0
2017. okt. 14. 16:00
Livingston - Dundee United
2:0 (1:0)
2017. okt. 14. 16:00
Queen Of The South - Dunfermline
0:0

4 mérkőzés
2017. okt. 14. 15:30
Krupa na Vrbasu - Siroki Brijeg
1:2 (1:2)
2017. okt. 14. 15:30
Radnik Bijeljina - Vitez
2:0 (2:0)
2017. okt. 14. 17:00
Zrinjski - Borac Banja Luka
0:0
2017. okt. 14. 18:00
Sloboda Tuzla - FK Sarajevo
1:3 (0:1)
2017. okt. 14. 12:00
Ümraniyespor - Elazigspor
2:1 (1:0)
2017. okt. 14. 14:00
Balikesirspor - Gaziantepspor
2:0 (2:0)
2017. okt. 14. 17:00
Gazisehir Gaziantep - Giresunspor
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
2017. okt. 14. 14:00
Zira - Kapaz
3:0 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Sumgayit Shekher - Qabala
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
2017. okt. 14. 16:30
Al-Gharrafa - Al Khor
3:0 (1:0)
2017. okt. 14. 18:40
Al Sailiya - Al Kharaitiyat
2:1 (1:1)
2017. okt. 14. 18:40
Umm-Salal - Al Arabi Doha
4:1 (2:0)
4 mérkőzés
2017. okt. 14. 17:00
Maccabi Petach-Tikva - Maccabi Haifa
2:2 (1:0)
2017. okt. 14. 17:30
Hapoel Haifa - Hapoel Acre
4:0 (2:0)
2017. okt. 14. 18:00
Ashdod - Hapoel Ashkelon
1:1 (1:0)
2017. okt. 14. 19:30
Hapoel Ra'anana - Hapoel Be'er Sheva
1:3 (0:0)
1 mérkőzés
2017. okt. 14. 17:00
Torpedo Kutaisi - Shukura
3:1 (1:0)
4 mérkőzés
2017. okt. 14. 12:00
Sillamäe Kalev - Tammeka
1:2 (1:1)
2017. okt. 14. 12:00
Tulevik - Trans Narva
0:1 (0:1)
2017. okt. 14. 15:00
Paide - FCI Levadia
0:4 (0:2)
2017. okt. 14. 18:00
Flora Tallinn - Parnu
3:0 (1:0)

2017. okt. 14. 15:30
Barendrecht - ASV De Dijk
1:3 (0:2)
2017. okt. 14. 15:30
Hardenberg - Katwijk
0:1 (0:1)
2017. okt. 14. 15:30
Ijsselmeervogels - De Treffers
1:5 (0:3)
2017. okt. 14. 15:30
Kozakken Boys - GVVV
2:2 (1:0)
2017. okt. 14. 15:30
Lisse - Maassluis
2:3 (0:1)
2017. okt. 14. 15:30
Rijnsburgse - Sparta Rotterdam II
3:1 (0:1)
2017. okt. 14. 18:00
Achilles '29 - TEC
0:2 (0:1)
2017. okt. 14. 09:50
Melbourne Victory - Melbourne City
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
2017. okt. 14. 15:05
Ajman - Al Ain
2:3 (2:0)
2017. okt. 14. 15:05
Al-Nasr Dubai - Dibba Al Fujairah
3:1 (0:0)
2017. okt. 14. 18:00
Al-Ahli Dubai - Emirates Club
4:0 (3:0)
2017. okt. 14. 21:00
San José - Nacional Potosí
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Bravo - NS Mura
0:3 (0:0)
2017. okt. 14. 15:30
Verzej - Rogaska
0:4 (0:0)
2017. okt. 14. 15:30
Roltek Dob - Zarica
2:5 (0:0)
2017. okt. 14. 15:30
NK Krka - Tabor Sezana
3:2 (0:0)
1 mérkőzés
2017. okt. 14. 17:00
Gandzasar Kapan - Urartu
2:0 (0:0)
2017. okt. 14. 16:55
Al Ittifaq - Al Baten
1:3 (1:1)
2017. okt. 14. 19:00
Al-Shabab Riyadh - Al Ahli Jeddah
2:5 (1:3)
2017. okt. 14. 19:00
Al Faisaly - Al Feiha
2:1 (1:0)

2017. okt. 14. 18:00
Rodange - Hamm Benfica
2:2 (0:0)
4 mérkőzés
2017. okt. 14. 09:30
Liaoning Hongyun - Shanghai East Asia
3:3 (2:3)
2017. okt. 14. 13:35
Guizhou Zhicheng - Changchun Yatai
2:3 (0:0)
2017. okt. 14. 13:35
Tianjin Quanjian - Shandong Luneng
0:0
2017. okt. 14. 13:35
Hebei CFFC - Jiangsu Suning
3:2 (2:0)
3 mérkőzés
2017. okt. 14. 12:30
Metalourg - Bunyodkor
1:1 (0:0)
2017. okt. 14. 13:30
Shortan - Buxoro
2:3 (1:3)
2017. okt. 14. 14:00
Pakhtakor - Kokand-1912
2:0 (1:0)
2017. okt. 14. 01:10
Sportivo Trinidense - Cerro Porteno
0:1 (0:1)
2017. okt. 14. 23:00
Independiente FBC - Guaraní
0:1 (0:1)
5 mérkőzés
2017. okt. 14. 15:30
The New Saints - Prestatyn
6:1 (4:0)
2017. okt. 14. 15:30
Llandudno - Aberystwyth
2:3 (0:0)
2017. okt. 14. 15:30
Carmarthen - Connah's Quay
1:2 (0:1)
2017. okt. 14. 15:30
Bangor City - Cardiff MU
2:3 (1:0)
2017. okt. 14. 15:30
Barry Town - Cefn Druids
1:3 (1:0)
1 mérkőzés
2017. okt. 14. 19:00
Cape Town City - SuperSport United
1:1 / tizenegyesekkel 2:3 (1:0)
5 mérkőzés
2017. okt. 14. 14:30
Vardar Skopje - Shkendija
4:2 (0:1)
2017. okt. 14. 14:30
Pelister - Pobeda
2:1 (2:0)
2017. okt. 14. 14:30
Renova - Rabotnicki
3:1 (1:0)
2017. okt. 14. 14:30
Akademija Pandev - Shkupi
2:0 (0:0)
2017. okt. 14. 14:30
FK Skopje - Sileks Kratovo
1:1 (1:0)

2017. okt. 14. 08:00
Pohang - Incheon
5:0 (2:0)
2017. okt. 14. 08:00
Sangju Sangmu - Daegu
2:2 (2:2)
2017. okt. 14. 08:00
Jeju - Gangwon
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 14:30
Zeta - Decic
1:1 (0:0)
2017. okt. 14. 14:30
Titograd Podgorica - Rudar Pljevlja
1:1 (0:0)
2017. okt. 14. 14:30
OFK Petrovac - Grbalj
2:3 (0:0)
2017. okt. 14. 14:30
Sutjeska Niksic - Kom Podgorica
4:0 (0:0)
2 mérkőzés
2017. okt. 14. 12:00
Utenis Utena - Lietava Jonava
1:2 (0:2)
2017. okt. 14. 14:00
Kauno Zalgiris - Suduva
1:5 (0:2)
3 mérkőzés
2017. okt. 14. 14:00
Milsami - Zimbru
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 14:00
Zaria - Spicul Chiscareni
3:0 (0:0)
2017. okt. 14. 14:00
Speranta Nisporeni - Dacia Chisinau
0:0
2 mérkőzés
2017. okt. 14. 15:00
Mosta - St. Andrews
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 17:15
Floriana - Balzan
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
2017. okt. 14. 13:00
Spartaks Jürmala - FK Jelgava
0:1 (0:1)
2017. okt. 14. 15:00
Rigas FS - Liepaja
1:2 (0:0)
2017. okt. 14. 18:00
FS METTA/LU Riga - Riga
0:2 (0:2)
2017. okt. 14. 15:00
Feronikeli - Liria Prizren
0:1 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Llapi - Flamurtari
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 09:30
Beijing BG - Meizhou Meixian Hakka
1:0 (1:0)
2017. okt. 14. 09:30
Qingdao Huanghai - Yunnan Feihu
6:1 (3:1)
2017. okt. 14. 13:35
Shenzhen - Nei Mongol Zhongyou
0:1 (0:1)

2017. okt. 14. 16:00
Coleraine - Linfield
2:1 (0:0)
2017. okt. 14. 16:00
Glentoran - Cliftonville
0:2 (0:1)
2017. okt. 14. 16:00
Ballymena - Ards
6:3 (2:1)
2017. okt. 14. 16:00
Crusaders - Glenavon
2:3 (1:3)
2017. okt. 14. 16:00
Carrick Rangers - Dungannon Swifts
2:1 (0:1)
2017. okt. 14. 08:30
Southern District - Yuen Long
3:0 (1:0)
2017. okt. 14. 11:30
Kitchee - Tai Po
2:1 (0:1)
2017. okt. 14. 16:00
El Harrach - MC Oran
2:3 (0:1)
2017. okt. 14. 15:30
Kairouan - Bizertin
0:2 (0:0)
2017. okt. 14. 15:30
Médenine - Monastir
0:2 (0:1)
2017. okt. 14. 20:00
CS Sfaxien - Esperance Zarzis
1:0 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Libertas - Folgore / Falciano
0:1 (0:0)
2017. okt. 14. 15:00
Cosmos - Pennarossa
0:0
2017. okt. 14. 15:00
Domagnano - San Giovanni
5:1 (3:0)
2017. okt. 14. 15:00
Murata - Cailungo
0:5 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
358
33 (9%)
141 (39%)
447
355
35 (10%)
127 (36%)
429
358
30 (8%)
139 (39%)
428
4. AltT
358
32 (9%)
133 (37%)
426
5. Xxy
359
27 (8%)
145 (40%)
425
358
33 (9%)
129 (36%)
423
358
25 (7%)
145 (41%)
415
   Sió
358
33 (9%)
125 (35%)
415
358
30 (8%)
132 (37%)
414
358
30 (8%)
129 (36%)
408

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont