Főoldal » Meccsek » 2016. december 17. » Racing Ferrol - Arandina

Racing Ferrol - Arandina 2:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. május 14-én is volt Arandina - Racing Ferrol mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 19. forduló - 2016. december 17. 17:00

Brais ('73, 1-0), Adrián Armental ('82, 2-0)

• Az Arandina már öt mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2016. november 13-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Mutilvera csapatát).

Korábbi Racing Ferrol - Arandina mérkőzések:

Racing Ferrol győzelem

2016. jan. 10. 3:0 (3:0)

Arandina győzelem

2015. aug. 22. 0:1 (0:0)

Racing Ferrol utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Arandina utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Arandina győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Racing Ferrol csapatának kedvez (3:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Racing Ferrol stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Racing Ferrol csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben a Racing Ferrol kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arandina egyszer sem nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Racing Ferrol sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Racing Ferrol 2 győzelmet, 1 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arandina pedig idegenben ötször játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Racing Ferrol jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Racing Ferrol olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Izarra, a Real Valladolid II vagy a Guijuelo. Az Arandina gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Boiro, az Osasuna II vagy a Celta Vigo II. A Racing Ferrol csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Racing Ferrol 1470., Arandina 2260. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Racing Ferrol jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Racing Ferrol csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.