Főoldal » Meccsek » 2015. november 15. » Burgos - Atlético Astorga

Burgos - Atlético Astorga 3:2 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. április 2-án is volt Atlético Astorga - Burgos mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2015. november 15. 16:00

Ander Vitoria ('22, 1-0), Mamadou ('29, 1-1), Sergio Esteban ('44, 2-1), Adrián Hernández ('50, 3-1), Víctor Gordón ('65, 3-2)

• A mérkőzés mind az öt gólját másik játékos szerezte.

Burgos utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Atlético Astorga utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Atlético Astorga győzelem
Az elmúlt fél évben a Burgos kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Astorga egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Burgos sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Burgos 2 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Astorga pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Burgos jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Burgos olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Racing Santander. Az Atlético Astorga pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Celta Vigo II. A Burgos erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Burgos olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Coruxo vagy a Tudelano. Az Atlético Astorga gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Izarra, a Real Valladolid II. A Burgos csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Burgos 1267., Atlético Astorga 2947. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Burgos jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Burgos csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.