Főoldal » Meccsek » 2016. február 13. » Pena Sport - Atlético Astorga

Pena Sport - Atlético Astorga 2:4 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 25. forduló - 2016. február 13. 15:30

Roberto Puente ('15, 0-1), Iago Beceiro ('53, 0-2), Isaac Manjón ('60, 1-2), Toni Rodrigo ('65, 2-2), Bandera ('77, 2-3), Diego Peláez ('78, 2-4)

• A mérkőzés mind a hat gólját másik játékos szerezte.

Pena Sport utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereség

Atlético Astorga utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlen

Inkább Atlético Astorga győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Atlético Astorga csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Pena Sport háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Astorga egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Pena Sport sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Pena Sport 5 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Astorga pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát a Pena Sport jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Pena Sport olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Coruxo, a Real Valladolid II. Az Atlético Astorga pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Celta Vigo II vagy a Racing Ferrol. Az Atlético Astorga erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Pena Sport olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Racing Ferrol, a Pontevedra vagy a Burgos. Az Atlético Astorga gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arandina, a Lealtad vagy az Izarra. A Pena Sport csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Pena Sport 2429., Atlético Astorga 2947. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Pena Sport jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Pena Sport csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.