Főoldal » Meccsek » 2016. január 23. » Atlético Astorga - Celta Vigo II

Atlético Astorga - Celta Vigo II 4:0 (4:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 22. forduló - 2016. január 23. 16:00

Víctor Gordón ('28, 1-0), Diego Peláez ('30, 2-0), Roberto Puente ('43, 3-0), Antonio León ('45, 4-0)

• A mérkőzés összes gólja az első félidőben esett.

Atlético Astorga utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Celta Vigo II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Inkább Celta Vigo II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Atlético Astorga csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Atlético Astorga egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Celta Vigo II egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Astorga sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Astorga 2 győzelmet, 3 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Celta Vigo II pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát az Atlético Astorga jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Astorga olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Getafe II, az Arandina vagy a Sporting Gijón II. A Celta Vigo II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Compostela, a Cacereno vagy a Lealtad. Az Atlético Astorga csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Astorga 2947., Celta Vigo II 1218. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Celta Vigo II jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Atlético Astorga csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.